Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar válogatott jó szerepl...

A magyar válogatott jó szereplése az EB-n Orbán Viktor érdeme?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 21:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

ja, akkor örüljetek ennek a selejtválogatottnak:D


biztos sokáig jutnak

2016. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
#21:Akit érdekel a foci és szurkol a magyar válogatottnak,az nyilván örül is.És hogy "selejtes válogatott"?Akkor még nagyobb teljesítmény tőlük,hogy idáig jutottak.
2016. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
52%

hát tőlük igen


engem is érdekel a foci, csak épp ezzel a válogatottal meg a körülöttük lévő felhajtással nem tudok azonosulni, szurkolok inkább a horvátoknak meg a németeknek

2016. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
#23:Én megértem ezt a felhajtást,hiszen 30éve nem voltunk semmilyen világversenyen.A németeknél,horvátoknál,ekkora "kihagyás" után,szerintem hasonló "felhajtás" lenne.
2016. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

én elhiszem, hogy megérted, én csak simán nem tudok azonosulni vele, dzsudzsák unszimpatikus teljesen, meg még jópár


ja, meg a trollfocis baromságokat sem tartom viccesnek, szerintem ezért utáltam meg az egész magyar focit

2016. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Azt én sem mondom,hogy minden és mindenki tetszik a válogatottban.Amúgy én 20évig jártam magyar focimeccsekre,amikor elegem lett belőle és azóta beérem a tv-közvetítésekkel.És annak ellenére,hogy szurkolok a csapatnak,nem hiszem,hogy valaha is visszatér a régi lelkesedésem.Talán öregszem.
2016. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

én is jártam meccsekre (klubcsapat), szurkolással egybekötve jó volt


egy 70-es évekbeli magyar válogatottal már tudnék azonosulni

2016. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
#27:Igen,ezt megértem,de azért az más világ volt minden tekintetben.Nem szólt ennyire a pénzről az egész futball, de például egy német válogatott sem volt ennyire tele "légiósokkal".Tudom,hogy multikulturalizmus,meg minden,de valahaol egy kicsit ez is zavar.
2016. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, itt is van Nikolics, Leandro, Koman Vladimir, stb. :D


Klose meg Podolski azért németek részben, Özil, Kedira, Boateng már valóban újgenerációs... de hát ez a német válogatott így tökéletes. Azért van stabil német alap (Lahm, Schweini, Müller, Kroos, Hummels, Neuer, Reus, Götze), és lesz is a következő vekben is, míg a franciák, angolok... csapnivaó.

2016. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!