Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz a kormánnyal...

Egyetértesz a kormánnyal abban, hogy ne fogadjuk el a menekült kvótát?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 10:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
34%
Mivel nem is akarják ránk erőltetni, ez nem kérdés. Navrasicvs Fideszes EP-képviselő, ős mondta ezt. Csupán arról van szó, hogy ha a nagy országok nem tudnák befogadni, lehet szó a többi országról. De a legnagyobb kérdés, hogy nem is akar egyetlen migráns sem Magyarországra jönni. Ha erőszakkal idetelepítenék őket, az első alkalommal elmennének az országból.
2016. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek. Meg kell akadályozni szuverenitásunk csorbítását, ezért a kapcsolatos népszavazáson a kormány számíthat a támogatásomra.
2016. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
58%

Egyetértek. Szerintem fura rendszer lenne. Ha pl. lenne x ember, akit egyszeri alkalommal kell elosztani, az még okés lenne. Na de nem tudjuk, hogy összesen mennyien fognak jönni.

Na meg, amit az első is írt. Ha egyszer nem akarnak Magyarországra jönni, akkor idekényszerítik őket vagy mi?

Meg mi alapján és ki döntené el, hogy ki melyik országba lesz leosztva?

2016. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
53%

Másban nem,ebben igen.

Ha valóban menekültek lennének,ok. De itt másról van szó.

2016. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
44%
Ide nem hiányoznak annyi biztos.
2016. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

1-es-



""Ha erőszakkal idetelepítenék őket, az első alkalommal elmennének az országból.""


Majd minimum 5 év múlva.


Ugyanis az EU kvóta "törvénye" alapján azok a menekültek akik egy bizonyos országba lennének telepítve (pl-Magyarország) 5 évig más tagállamban nem kaphatnak munkát és letelepedési engedélyt.

2016. jún. 23. 11:08
 7/37 anonim ***** válasza:
31%

Nekem egyszerre nem kellenek ide arabok és ilyen emberekkel, akik a Fideszben ülnek, nem értek egyet semmiben.

Hoppá! Erre mit lépsz?

2016. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
35%
Igen, főleg azért, mert ez nem 1300 migránsról szól, hanem Brüsszel akar diktálni.
2016. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
58%

Pont leszarom mi lesz a szavazáson. De ha itt fognak terrorizálni minket, kiegyenesítem a kaszát!

Ha az én portámmal csinálják azt, amit a Nyugatinál, már vér folyt volna.

2016. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
63%
Ez az egyetlen dolog,amiben egyetértek az Orsós Vittorióval.Na nem azért,mert ez megoldás bármire is.Ugyanis ha nem fogadjuk el a kvótát,akkor bizony fizetnünk kell.Ez a történet mindenhogyan sz opóka.A gyakorlatban kb. semmi jelentősége,hogy támogatom-e a kvótát,vagy sem.A lényeg szerintem elméleti és ott van,ahol az a kérdés merül fel,hogy kik várták tárt karokkal a "menekülteket" és ki várta kerítéssel...Sz opjanak azok az idi óták,akik várták a "menekülteket",meg azok,akik nem segítettek nekünk,amikor kellett volna...
2016. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!