Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ma lenne népszavazás...

Ha ma lenne népszavazás Magyarországon népszavazás az Unióból való kilépésről mi lenne az eredmény szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 24. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Minden eu ellenes elmenne szavazni, és kilépnénk. Szerintem ez
2016. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon röhögnék, mert Viktor kétségbeesetten kampányolni kezdene az EU mellett, de már késő lenne és az eddig birkásított Fidesz-tömeg már megszavazná a kilépést.
2016. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Elég valószínű, hogy kilépnénk. Az agymosó médiumok nyomnák az EU-párti riogatást ezerrel, de nem sokat érne.
2016. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Toljátok még #2!

Mondj még több gyűlölet beszédet! Állíts be politikának.

2016. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Crisopher ***** válasza:
58%
Szerintem kilépnénk.
2016. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha azt nézem, hogy aki politizál, azok közül mennyi gondolkodik is és nem csak ellenszavazattal él minden ellen, amire rá tud húzni egy kis gyűlöletet, akkor valószínűleg kilépés felé hajlana vége. Mert magunkkal kiabálni mindig is szeretett a magyar szavazó közönség.


De ha azok is szavaznának, akiket hidegen hagy a magyar politika és gazdasági helyzetét akarja megtartani inkább (jelenlegi többsége az országnak), akkor maradnánk.


Angliában is az szavazott ellene, akinek mindene megvan már az életben és szerinte megélne a jég hátán is. Nálunk ilyen ember kevés van. Sokan függnek a szociális hálótól, sokan uniós pénzekből élnek. Nekünk nem deficit az EU. Nekünk nem jelentuli a bérek csökkenését az EU. Sőt! Kecskemét, Győr!

A kötelező migráns befogadast máshogy próbáljuk megoldani.

Nincs nagy EU seggnyaló nálunk a vezetőink között. Jobb is bal is vissza szól.

Európa nekünk nem idegen, mint a briteknek.


Csak azok az okokat nézve, hogy mi volt a brexit mögött.

2016. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Indulat vezérelt szavazás volt angoloknál is. Itt is az lenne. Ész nélkül.
2016. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy azért többségben vannak az EU-pártiak. A magyarok többsége nagyon jól tudja, hogy az Unió nélkül még ennél is csóróbbak lennénk. Szerintem Magyarországon a maradás győzne.

Igaz, én budapesti vagyok, lehet hogy vidéken más a helyzet.

2016. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A főváros a maradásra, vidék a kilépésre szavaznak.
2016. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vidéken nagyon sok fejlesztés van uniós pénzből. Sokkal jobban érezni a támogatást. Sőt! Mezőgazdasági lehetőségeket tekintve pont fővárosnak nincs fogalma az EUban rejlő lehetőségekről.


Teljesen más a hozzáállása Magyarországnak, mint GB-nak. Nekünk nem deficit költségekben az EU. Nekünk abban deficit, hogy aki itthon tanul, elmegy oda, ahol meg is lehet élni a fizetésből és itthon kevsebb a szürkeállomány. Ha kilépünk nem lesz jobb. Szerintem nagyobb hullámban fogja elhagyni MO-t az értelmiségi réteg és a szakmunkás is. Azzal a különbséggel, hogy kevésbé lesz kedvük visszajönni, mert macera lesz útlevéllel szórakozni.

2016. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!