Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan érzed magadat a választ...

Hogyan érzed magadat a választások után, és mit gondolsz-miben fog változni az életed ezután? Mit gondolsz mikor fogjuk megérezni a változást, s mit látsz az embereken, mióta lezártunk egy korszakot?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszadók írjanak
2010. ápr. 13. 21:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
18%
Szia! Én nagyon jól érzem magam. Komolyan örömkönnyeket hullattam, amikor megláttam az eredményt. Jelenleg is jó kedvem van. A változást én már most érzem az emberek hangulatán. Ezerszer jobb a közhangulat, megkönnyebbültek és reménnyel teltek, reméljük nem hiába :) Hogy anyagilag és gazdaságilag mikor érzünk változást nem tudom, idő kell mire ezt a rengeteg mocskot helyrehozzák, de meg fog történni, szerintem hamarabb, mint gondolnánk.
2010. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez mostmár rövid út az államcsőd felé. Hamar megérezzük a változásokat.
2010. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Üdvözöllek kedves első válaszoló :) Teljesen jól megfogalmaztad-mi is így gondoljuk :)Hajrá Magyarország :)
2010. ápr. 13. 21:54
 4/39 anonim ***** válasza:
19%
Örülök, hogy egyetértesz :) Sokan egyetértenek velem :) Gyanítom pedig egyike vagyok itt az oldalon a fiatal szavazóképes állampolgárok táborának :):) 21/N
2010. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
73%
A környezetemben senki nem nagyon bizakodó.A kisembereknek nem lesz jobb,a válság még évekig eltarthat.Az igérgetésekből pedig nem lesz semmi.nincsnek és nem is voltak soha illúzióim,igy nem is fogok csalódni.
2010. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
28%
Én jól érzem magam,és minap pont én is ezen gondolkodtam mikor sétáltam az utcán,és néztem az mebereket,most mennyivel felszabadultabbak...,úgylátszik sokan gondolkodunk igy:)
2010. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
28%

Egy kicsit könnyebben veszem a levegőt, nagyon örülök az eredménynek.

Azt tudom, hogy holnaptól nem lesz kolbászból a kerítés, majd még most derül ki, hogy mit hagyott hátra ez a banda, de akkor is jobb három napja ebben a Gyönyörű Országban élni.

2010. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem várjatok még az örömkönnyekkel!

Lesz itt olyan leépítés és megszorítás, lefaragás, hogy a könnyekből az öröm hamar elillan!

2010. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Amit még iszonyatosan várok, hogy változzon az elöregedő társadalom. Tehát ne öreg legyen több, hanem gyerek. Nézzétek meg manapság 30 felett szülik a nők az elsőt, nem házasodnak, nem alapítanak családot. Ez így nem oké, remélem változni fog, én is fiatal anyuka szeretnék lenni és nagyon nagyon bízom benne, hogy lehetőségem is lesz rá :) 21/N
2010. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:04


Ehez családbarát politika kéne,ami idáig nem volt annak mondható!!Egy ilyen kiszámithatatlan,bizonytalan országban egy fiatal nem mer bevállalni egy családot..,hogy ki tudja fél év múlva meg lesz e még a munkahelye,remélem ez a jövőben másképp lesz!!

2010. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!