Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan érzed magadat a választ...

Hogyan érzed magadat a választások után, és mit gondolsz-miben fog változni az életed ezután? Mit gondolsz mikor fogjuk megérezni a változást, s mit látsz az embereken, mióta lezártunk egy korszakot?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszadók írjanak
2010. ápr. 13. 21:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy mondod. Családbarát politika, ha minden úgy alakul, ahogyan a legutóbbi Fidesz kormányzás alatt, akkor nem lesz gond :)
2010. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
11%
Bizom benne..,csak elöbb el kell takaritani a szemetet!
2010. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Sikerülni fog :):) Mostmár a mi hangulatunk is jobb :):) Még egyszer koccccc :):)
2010. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Koccc:)
2010. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
9%
Mi változott? Annyi, hogy piros helyett narancsszínt látok gyakrabban a politikai műsorokban. Meg hogy más mocsadékok képét látom. Más nem. Nem is fog. Ha annyira nagyon jó volt a Fidesz alatt, akkor miért bukott meg 2002-ben vajon? Vagy mégsem volt annyira jó? Az MSZP persze egy katasztrófa volt,de komolyan, miért hiszitek, hogy a FIDESZ jobb lesz? Én ezen csak nevetni tudok, öröm nélkül. Ugyanúgy ellopják a magukét, ahogy a politikusok mindig is szokták. Az országra meg ők is ugyanúgy tesznek jó magasról. Nekem is ugyanúgy megy tovább az élet, mint eddig. Vagy megélek vagy nem. Ha nem, akkor kimegyek és itt hagyom az egészet. Kinn nagyobb szemétdombon lehet kapirgálni. Persze ott is ezerfelől bűzlik a rendszer, de ha jobban megélek, hát már megérte. Ha meg itthon el tudom látni magam, akkor örülök, mint majom a farkának és befogom a pofám. Pont mint eddig. Valami sosem változik...
2010. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

"Valami sosem változik..."

Ahogy mondod. Aki be akarja csukni a szemét, az sosem fog figyelni, sosem fog mögé látni a dolgoknak és esélye sem lesz átlátni a politikát. Ez sosem változik.

2010. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Te már csak tudod. De ahogy gondolod. Nem akarlak meggyőzni, de én - az itt bizakodókkal ellentétben - nrm fogok koppanni, mert nem számítok semmilyen javulásra. De tudod mit: ne legyen igazam!
2010. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Nem is lesz :)
2010. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
35%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:26


Te miért hiszed magad ennyire okosnak?? Még el se kezdték a munkát és már károgsz!!Ezt de szeretem... Orbán is tudja,hogy hatalmas felelősség van a vállán és az emberek bizalma is a tét,akik megszavazták!!Szted ennyire hüle lenne az Orbán,hogy maga alatt vágná a fát??

2010. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
A 70%-os tényleg simogatja a lelkem a hozzászólásaival. Annyira a szívemből szólsz :):) Hihetetlen :):)
2010. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!