Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy forradalom után Orbán...

Ha egy forradalom után Orbán és Gyurcsány egy cellába kerülnének, vajon miről beszélgetnének?

Figyelt kérdés

Mondjuk bepoloskáznánk a helyet és hallgatnánk őket, amikor ők azt hiszik, hogy csak kettesben vannak.

Miről szólna a diskurzus? Sok érdekes dolog derülne ki?


2016. jún. 28. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon lenne mondanivalójuk egymásnak :D
2016. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1


Nem?

Ebben nem lennék olyan biztos...

2016. jún. 28. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Elbeszélgetnének, hogy autópáylák, stadionok, metrók helyett a börtönök kényelmén kellett volna javitani :D
2016. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyurcsány: Elkúrtuk.

Orbán: Nem kicsit.

Gyurcsány: Nagyon.

2016. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A régi szép időkről.Már úgy értem,a régi szép,KISZ-es időkről.
2016. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen dolog jön szóba. Keresnék a gyors kijutás módját. Ennyire nem ismeri senki őket? Én úgy véltem, az senkinek se jut eszébe, hogy ők ebbe belenyugodnak. Tévedtem. De jó tanulság volt, így már értem, mitől erős Orbán, és miért van még színen Gyurcsány (valójában eddig is ezt gondoltam, csak ezt nem, hogy bizonyítékot kapok rá önkéntesektől).
2016. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért is kerülnének börtönbe?
2016. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!