Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a távfűtéses...

Miért csak a távfűtéses lakásban élőket, ill. a gázzal fűtőket támogatja a kormány?

Figyelt kérdés
Akárhogy is nézzük, nem ők a legszegényebb réteg, és nem hiszem, hogy többet fizetnek a fűtésért, mint akinek pl. nincs pénze beköttetni a gázt, és fával fűt. A fával, árammal fűtők is fizetnek adót, és az ő adójukból másokat támogatnak.
2008. szept. 27. 17:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Ötödik!

Ezt írtd:

"ők kb. 80-100.000 Ft-ot költenek rá. De az kitart 1-1,5 évig"

Ne hidd el! Abarátnőd vagy hazudik vagy fogalma sincs róla, hogy mennyit költenek a szülei tüzelőre! Esetleg lopják a fát?

2008. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

mi egy télen 250000 körül költünk fára három szobás családi házban lakunk

s, néha ha senki nincs otthon bekapcsolom a gázt, hogy kicsit meleg legyen mire hazaérünk:(

ez havi 15000ft

2008. okt. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Bocs, nem sajnálom a panelesektől, csak egyszerűen felháborító, hogy milyen igazságtalan a rendszer.
2008. okt. 9. 13:32
 14/16 anonim válasza:
28%
Sztem meg pont semmilyen igazságtalanság nincs ebben mert én panelben lakomés itt nics semmilyen támogatás mert ha lenne nem hiszem hogy 50ezr lenne a gáz!És én nem tudom szabályozni hogyha nem vok itthon akkor nem fütök annyira meg ilyenek ezek fütenek mint a hülyék!!!!!Mi meg izzadunk és közben fizetünk ezerrel!!!az lehet egykét helyen van támogatás de hogy itt pestnek ezen a részén nincs az tuti!!!
2009. febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A távhő támogatás nem helyfüggő, hanem jövedelem függő! Nézz utána, biztos ti is kaphattok. Egyébként tényleg sajnálom a panelban lakókat: nyáron is fizetnek, amikor nem veszik igénybe a szolgáltatást! Agyrém!!!
2009. febr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szia már utána néztem és nem adnak semmi támogatást csak ha 3gyerekm lenne és az egy före esö jövedelem nem haladja meg a 30e ftot!Na?Az már milyen annyi pénzböl éhen halnák 3gyerekkel amit ezek felhoznak alap követelménynek egy támogatásért!
2009. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!