Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, honnan lehet...

Jobbikosok, honnan lehet tudni, azt hogy a Jobbik nem a Fidesz v. az MSZP bábja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 13:57
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
14%
Max. az mszp bábja lehetne, a Fidesz nem áll le ilyen csürhével, de szüksége sincs senkire. Vagy elfelejtetted hogy mekkora arányban nyerték a választásokat?
2011. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
18%
A Jobbik az az SzDSz bábja. Sokan azt hiszik, hogy a szadesz megszünt, pedig valójában csak megunták a dolgot és megléptek egy csomó pénzzel. Aztán ráeresztették a Jobbikot a népre, hogy a nácikra hivatkozva bármikor visszatérhessenek.
2011. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
32%
Szeretem az ilyen idióta összeesküvés elméleteket.A Fidesz így is nagy fölénnyel nyert mi haszna lenne a Jobbikból.Az MSZP-nek megint csak nincs haszna a Jobbikból,mert teljesen más a szavazótábor.Szerintem az lesz hogy 2014-ig kihal az MSZP-s nyugdíjas bagázs egy része,a Jobbikra pedig sok fiatal fog szavazni,szóval nem a Fidesz és az MSZP lesz a két nagykutya hanem a Fidesz és a Jobbik.(Ha nem nézem azt hogy most milyen állatságokat csinál a Fidesz)
2011. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
29%
A Jobbik a Fidesz bábja. A legtöbb képviselőjük (köztük maga Vona Gábor is) a Fidesz polgári köreiből került ki. Szerintem ez magáért beszél...
2011. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
22%

"szóval nem a Fidesz és az MSZP lesz a két nagykutya hanem a Fidesz és a Jobbik.(Ha nem nézem azt hogy most milyen állatságokat csinál a Fidesz)"


Ha viszont nézed akkor a Fidesznek esélye sem lesz.

2011. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
45%

"Szerintem az lesz hogy 2014-ig kihal az MSZP-s nyugdíjas bagázs egy része"


Bírom ezt a közhelyt. Kaján vigyorral várjátok a szüleitek, nagyszüleitek halálát, mi, jobboskák? Fő, hogy a kedvenc pártotok kerüljön hatalomra, a többi nem számít. Azt viszont elfelejtitek, hogy közben még többen vonulnak nyugdíjba, és ugyanazon problémákkal néznek majd szembe, mint a mostani nyugdíjasok, tehát ők is azok felé fordulnak, akik az érdekeiket képviselik.

2011. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

Fogja már be a kib'szott p'fáját aki nem jobbikos, nem tudtok olvasni

én csak a jobbikosokat kérdeztem f'szkalapok

2011. máj. 7. 15:41
 8/56 anonim ***** válasza:
88%
:D
2011. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
19%

<covenant>


Az MSZP lassacskán szétesik,tehát nem lesz gond szüleinkkel,nagyszüleinkkel.

2011. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
68%

"A kérdező kommentje:

Fogja már be a kib'szott p'fáját aki nem jobbikos, nem tudtok olvasni

én csak a jobbikosokat kérdeztem f'szkalapok"


Egy tipikus jobbikos. :D

2011. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!