Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ironikus, hogy egy napon...

Nem ironikus, hogy egy napon lesz az osztrák (újra) államfő választás és a magyar kvótanépszavazás?

Figyelt kérdés

[link]



Ausztriában a liberális demokrata hatalmi elit elcsalta a választást és erről már papírjuk is van.



Brüsszel ezután majd megtanulja a leckét, remélhetőleg.

A Lisszaboni szerződést semmissé kell tenni és visszatérni a szerződés előtti EU-hoz.



2016. júl. 5. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nézd.. Tőlem ne kérdezz ilyet. Történelemből zsinorban buktam. Egyedül a magyar nyelvtan volt amiből 2-es voltam, a többiből mindig 1-est kaptam. Szegény anyám mennyit sírt is miattam.. de ez most nem idetartozik. Szeritme várd meg amíg egy hozzáértőbb hozzászól ehhez, mert nem én vagyok a te embered sajnos. Üdv.
2016. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem az. Az osztrákok nem hülyék, újra Van der Bellen-t fogják választani. Csalás eddig sem volt, csak a szélsőjobb nem tud veszíteni, ezért addig parádéztak, még kaptak még egy lehetőséget.
2016. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De, tisztára az.

most rögtön megyek és hálát adok Viktornak.

2016. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 partizana ***** válasza:
67%

"Nem az. Az osztrákok nem hülyék, újra Van der Bellen-t fogják választani. Csalás eddig sem volt, csak a szélsőjobb nem tud veszíteni, ezért addig parádéztak, még kaptak még egy lehetőséget."



Ez a gonosz szélsőjobb..még bizonyítékot is szerzett! Ejj ezek a csúnya nem létező szélsőjobber osztrákok..ejejjejj

2016. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Európában hatalmas gondok lesznek, de nem a migránsok, egyéb népek miatt, hanem a populista, szélsőséges politikusok és emberek miatt. Mint a történelem folyamán eddig mindig.
2016. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%

Pedig ha a baloldal győz odaadhatták volna a házukat szegény """LOLmenekülteknekLOL""" meg szépen levonták volna tőllük azt a pénzt az eu pénzekből amit rájuk költhetnek meg persze a rohadt náci mindenit hogy nem tudnak arabul idelye megtanulni hát idejönnek messziről és még egy szálemalejkum se megy. Meg rohadt osztrák zászlókat le lehetne szedni helyükre eu zászló persze ugyanúgy fizethetik a tagdíjat. [link]

[link]

2016. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sőt! Az olasz népszavazás is akkor lesz:

[link]

2016. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem egy osztrák ismerősöm személyesen Norbert Hoferrel fizettetnè ki a 20 millió €-s új vàlasztàs költségét. Botrànyos hogy ilyen politikusok egyáltalán indulhatnak választàsokon. Ès ez jó par osztrák ismerős vèleménye
2016. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!