Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Verekedésért miért tartják az...

Verekedésért miért tartják az emberek jogosnak a szabadságveszést?

Figyelt kérdés

Konkrétam az öregverőre gondolok. Isten ments hogy védjem, de most forrong mindenki, hogy felfüggesztettet kapott.

A teljes történetet szerintem nagyon kevesek ismerik, csak egy rövid felvétel van, ami alapján a kopasz számomra is elég tenyérbemászó. De nem látjuk az elejétő, és innentől szubjektív a dolog.


1. Ha ott lettem volna lehet hogy pofánvágom a kopaszt. De minimum elküldöm. Aztán önvédelemből kell pofánvágnom, mert nem olyannak néz ki aki elkullog. Ha valaki pont csak engem videóz le, akkor most a fél ország engem kívánna a sittre?


2. Szerintem a felfüggesztett sokkal nagyobb büntetés neki, mert innentől mindenki akivel eddig szemétkedett, elküldheti, megmondhatja a véleményét, szemtelenkedhet vele, mert a következő pofonnál megy a dutyiba. És rosszabbat el sem tudok képzelni, mint hogy ott lóg ez a fejem felett több mint 1 évig.


Egyébként a bíróságban miért kételkednek? Gondolom figyelembe vettek minden körülményt.



#öregverő
2016. júl. 5. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Most ugye nem arról beszélsz, hogy a rokkant bácsit megboxolták? Vagy melyik eset, dobj már egy linket.
2016. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem tudom mennyire volt rokkant, de azt hiszem egyről beszélünk.

Nekem ez nem jött át, csak az első videót láttam, de mindenestere szerintem nagyobbat szív a kopasz, mint írtam.

Most mindenki csaicskáztathatja aki eddig nem tette az ismerősi körből.

2016. júl. 5. 17:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem találom a videót, pedig pár napja minden tele volt vele.
2016. júl. 5. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Igazából megtudattya kik a barátai valszeg senki mert elég könnyen dobbantanak a magyarok lásd dk mazp szavazók vagy az itteni hazaáruló állandó kommentelők akik sztem tuti kapnak érte pénzt. Szóval jó lehet tisztázni ki merre meddig. Biztos hogy az öreg is kötekedett legalábbis az ő elmondása alapján mindketten ittasak volta de ez nem mentesít senkit hogy verekedjen. Szóval még jól járt ezzel eléglett volna leüvölteni a fejét az öregnek ha annyira provokálta.
2016. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki ok nélkül megver egy öregembert az szar ember, a szar embereknek én meg nem, hogy letöltendőt, sokkal inkább golyót adnék.
2016. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az okot nem tudja senki. Nekem is volt már olyan, hogy egy, mondjuk jóval fiatalabb, 55 körüli dagadt disznó mellémült a villamoson, kb. nekipaszírozott az üvegnek, én meg nem voltam ezután hajlandó elfordulni hogy elférjen, erre átült a szemben levő szimpla helyre, és elkezdett pampogni, hogy lehet így is, ha nem vagyok képes magam összhúzni. Na most ilyenkor van aki már összebalhézik, én csak mosolyogtam és mondtam hogy na igen...

Annyira ideges lett hogy beleboxolt a kapaszkodóba.


Na most ha összecsomagolom, akkor lehet én vagyok a sz...rember. Csak én 23 év küzdősport után félek az okozható károktólmindkétrészről.


Furának meg azt tartom, hogy sokan normálisnak tartják a felfüggesztettet, ha rokonuk megöl a forgalomban valakit, mert mondjuk "csak egy kicsit ment gyorsabban", de aki meg verekszik azt azonnal akasztanák.

Nem volt szép. Ok. Férfi ember kiröhögi még akkor is ha az öreg kezdte volna. De ez csak egy kis hisztis idióta. A többi meg igazi proli, aki végignézte.


Egyébként az azonnali golyós dolgodat az állatkínzókkal kezdeném, mert azok genetikailag nincsenek rendben. Normális ember nem öl alapból. Legalábbis nem élvezetből. Aki meg élvezetből öl, kínoz, azt csak a törvénytől való félelem rettenti el, az emberrel sem tenne másképp, ha nem lenne betoji vagy nem lenne törvény.

2016. júl. 5. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
A verekedés szándékos dolog, szándékosan okozott kárt annak az embernek!
2016. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!