Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2018 -ban várható egy kormányv...

2018 -ban várható egy kormányváltás?

Figyelt kérdés

Szerintem megint a Fidesz fog nyerni. A jobbikot Vona az Orbánosodásával tönkreteszi. Az lmp, a pm és az együtt gyengék. Nekik jelenleg alacsonyabb a támogatottságuk mint 2014 -ben és fontosabb politikusok sorban hagyják ott(Bajnai, Schiffer).

Gyurcsányt biztos, hogy nem szavazzák vissza mégegyszer, az mszp pedig nem találja a helyét a mai világban és csak nyugdíjasok szavaznak rá.



2016. júl. 7. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Te! Én még a kétfarku kutyáktol is remélem és várom a kormányváltást.
2016. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Ugyan ki a franc váltaná le őket?
2016. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem... ha úgy gondolják, van esélyük veszteni, akkor választási csaláshoz folyamodnak. Orbánnak súlyos lelki traumát jelentett, hogy 2002-ben kicsúszott a hatalom a kezéből. Még egyszer nem hagyja, hogy ez megtörténhessen vele.
2016. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Tök mindegy kire fogunk szavazni, mivel úgyis többen lesznek akik nem szavaznak, így az lesz ami múltkor.
2016. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem várható. Én az LMP-re vagy a PM-re fogok szavazni, de tudom, hogy nem érek vele sokat. Maradni fog a Fidesz, ez szinte biztos.
2016. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem várható kormányváltás.

De lényegében leírtad a kérdésben, hogy miért nem, szóval nincs is miről beszélni...

2016. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Várni éppenséggel lehet,de szerintem,nem lesz.
2016. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp lesz kormányváltás 2018-ban. Legalább is, a kocsim le kell cserélni.
2016. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Jelenleg, azaz szűk két évvel a választások előtt magabiztosan vezet a Fidesz a közvéleménykutatások szerint, de legalább messze nem kétharmaddal.


A Jobbik és az MSZP egymást előzgetik, de nagyon le vannak maradva a Fidesztől, összefogni meg nyilván nem fognak.


Jelenleg még a DK kerül be a Parlamentbe, de éppen csak. Az LMP a határon mozog, de valószínűleg kiesik, a többiek meg 1-2%-on állnak.


Szóval most úgy néz ki, hogyha a Fidesz nem követ el valami óriási hibát, akkor simán hozzák 2018-at is sajnos.

2016. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 senior10 ***** válasza:
69%
Szerintem is egyértelmű, hogy ez a bagázs marad. Az ellenzék egyszerűen nem tud mit kezdeni a fidesszel. Pedig lehetne fogást találni rajtuk bőven. Az a baj, hogy jelenleg egyszerűen nincs alternatíva. Az mszp elintézte magát, a többi párt pedig vicc kategória. Esetleg akkor bukhatja a fidesz 2018 ha valami nagy botrány nem tör ki körülöttük, csakhát azokból is már volt néhány és mégse történt igazából semmi. Talán a 2022-s választásokon esetleg.
2016. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!