Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyesek milyen emberekre...

Egyesek milyen emberekre használják a "liberális" szót, hogy ilyeneket írnak? Szerintük mit jelent ez a kifejezés?

Figyelt kérdés

"A Keleti körül beszarva és behugyozva fetrengenek a liberálisok."


"Egy liberális megerőszakolt egy gyereket."


"Magyarokat vertek a liberálisok."



2016. júl. 9. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%

Az első választ én írtam anno.

Mit nem értesz rajta?

2016. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen szóhasználatban azt jelenti, hogy "bárki, aki nekem személyesen nem szimpatikus", vagy "bárki, aki politikailag baloldalibb, mint Dzsingisz Kán".
2016. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%

"Ilyen szóhasználatban azt jelenti, hogy "bárki, aki nekem személyesen nem szimpatikus", vagy "bárki, aki politikailag baloldalibb, mint Dzsingisz Kán"."


Örülök, hogy te így megmondod előre, hogy mire gondoltam.

Nem vagy előítéletes, áhh dehogy :)

2016. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Alain Delon ***** válasza:
97%
Olyanokra használják, akikbe bele akarnak kötni.
2016. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2%

"A Keleti körül beszarva és behugyozva fetrengenek a liberálisok."


Ezt nem igazán tudom mire érthette az írója, de ha a drogos, csöves hippikre akkor egyetértek.

Ha pedig a migránsokra akkor is egyetértek, mert a migránsok potenciális liberálisok.


"Egy liberális megerőszakolt egy gyereket."


Ezt sem tudom mire érthették, de előfordulhatott. Annyi liberális közül nem csoda ha akad pár elvetemült szélsőséges is.


"Magyarokat vertek a liberálisok."


Ez is igaz. Mivel a liberális politikusok (pl. Gyurcsány) szimpatizálnak a román és a szlovák sovinisztákkal, gyűlölik a külhoni magyarokat és a kisujjukat sem mozdítják amikor magyarokat vernek csak mert magyarok, ezért közvetve elmondhatjuk, hogy magyarverésben kollaborálnak a liberálisok.

2016. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%

Na akkor leírom, mert nehéz egyeseknek.

Gyakran járok a Keleti környékén.

Aki jár arra, gyakran láthatja, hogy valamiért rengeteg hajléktalan meg egyéb elem található ott, akik hulla részegek vagy épp be vannak drogozva, a saját szarukban, húgyukban.

Többször ugattam már le őket, amire az volt a válasz, hogy ők nem bántanak senkit, nem ártanak senkinek stb.

Egyszer volt alkalmam pár magát szintén liberálisnak valló bohóccal ott összefutni, akik a rendőrökkel szájkaratéztak, hogy szegényeket miért kell bántani, hiszen nem ártanak senkinek.

Persze mikor felvetettem hogy milyen veszélyekkel jár ez, akkor csak hápogtak meg azzal érveltek hogy ők liberálisok, majd ők tudják.

Na most:

1.Ők magukat liberálisnak vallják,

2.illetve liberális szervezetek képviselik őket.

3.Drogoznak.


Mit mondjak rájuk?

2016. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Deák Ferenc, Jókai Mór után nem nagyon venném számra a liberális szót ilyenekre. Ennyi tisztelettel tartozhatna minden magyar a történelmi személyeknek.
2016. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 MZ.per.X ***** válasza:
95%

A birkák mindig megtanulnak egy szót, aztán azt bégetik.


Most éppen a liberális lett az aktuális szitokszó, előtte nácizás meg komcsizás ment.

2016. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

Deákra, Jókaira, Kossuthra sem lennék büszke. Valószínűleg ők ma pl. bevándorláspártiak lennének, bár talán nehezebb szívvel, mint mai tehetségtelen szellemi utódaik. Tudom, mert akkor is azok voltak.

A liberális szót liberálisokra, bevándorláspártiakra, magyarellenesekre, homoszexualitásnépszerűsítőkre, feministákra, hippikre, drogosokra, komcsikra, anarchistákra, antifasisztákra, stb. használják.

2016. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Alain Delon ***** válasza:
100%
8: Igen. Mindig van valami divatszitokszó meg divatellenség.
2016. júl. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!