Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fityesznek nem lesz meg...

Ha a fityesznek nem lesz meg a 2/3 és csak pár százalék hiányzik LMP vel fog szövetkezni?

Figyelt kérdés

Kövért már célozgat rá

kérdés az lmp beadja e a derekát


hááát :)

a pénz nagy úr


és ha belebuknak (ami valószínű) legalább együtt buknak


és tudjátok miért mert tavasz végére kiőrül az állam kassza (mondták már TV be mindenhol)

tudjátok mit jelent ha kiürül?:)

akkor elég nehezen fogják fizetni a nyugdíjakat

(az anyám a postán dolgozik és mondta előfordult már hogy csak részletekbe kapták meg a nyugdíjasok a nyugdíjat a számlára mert nem volt pénz)

na lesz itt még szép világ

jövünk Görögország :)


2010. ápr. 15. 14:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A sok hülye elégedetlenkedő proli biztos megy majd tüntetni...
2010. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"A sok hülye elégedetlenkedő proli biztos megy majd tüntetni..."


ja ja elégedetlen proli aki nem tud majd megélni a fizetéséből vagy nem kap nyugdíjat


már bocs de a k anyádat :)

2010. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"de ember még csak tavasz van

25% kihúzzuk szerinted év végéig?"


ez a baj politikával... nem tudod miről beszélnek, és ezért rosszul gondolkozol...


egyrészt a hiány jórésze az az előző évről származik. egyszerűen továbbgörgették. ha úgy tetszik minusszal kezdtük az évet. (minden évet azzal kezdünk)

másrészt már volt egy csomó fizetnivaló pl. személyi jövedelemadó visszatérítés (ez én már megkaptam, mert jó korán beadtam az adóbevallásomat), de az első nyegyedéves áfa csak a jövőhéten fog beesni (néhány száz milliárd)

stb.


mint mondottam volt, minden évben ez van.

2010. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Felesleges feltenni ilyen kérdést mert meglesz a 2/3
2010. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Valószínűtlen, hogy nem lenne meg a 2/3. De ha nem lenne meg, akkor sem fog senkivel szövetkezni. Kigolyóz(vád alá helyez-ez nem nehéz) néhány szocit, és rögtön megvan a jelenlevő képviselők közt a 2/3os arány.
2010. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!