Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fityesznek nem lesz meg...

Ha a fityesznek nem lesz meg a 2/3 és csak pár százalék hiányzik LMP vel fog szövetkezni?

Figyelt kérdés

Kövért már célozgat rá

kérdés az lmp beadja e a derekát


hááát :)

a pénz nagy úr


és ha belebuknak (ami valószínű) legalább együtt buknak


és tudjátok miért mert tavasz végére kiőrül az állam kassza (mondták már TV be mindenhol)

tudjátok mit jelent ha kiürül?:)

akkor elég nehezen fogják fizetni a nyugdíjakat

(az anyám a postán dolgozik és mondta előfordult már hogy csak részletekbe kapták meg a nyugdíjasok a nyugdíjat a számlára mert nem volt pénz)

na lesz itt még szép világ

jövünk Görögország :)


2010. ápr. 15. 14:41
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*ki ürül
2010. ápr. 15. 14:42
 2/25 anonim ***** válasza:

kíváncsi vagyok

lesz e orbán takarodj című tüntetés

2010. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

"postán dolgozik és mondta előfordult már hogy csak részletekbe kapták meg a nyugdíjasok a nyugdíjat a számlára mert nem volt pénz)"


ja ja erről én is halottam

és azt is hogy csak akinek bankszámlája van arra ment részletekbe

akiknek a posta kiviszi annak "kipótolta" meg előlegezte


mi lessz itt ha nem lesz sáágííj XD

2010. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Hogy ne lenne! A kicsihuszár bjban lesz, mert annyit ígérgetett és okoskodott 8 év alatt hogy most minden vissza száll. Ráadásul a Jobbik számonkéri hoggy a nagytőkének meiért nem megy neki, miért nem nyesegeti a kiváltságait.


csapda.

2010. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én mondtam hogy csak pár hónapjuk van hátra. Épp rosszkor vannak rossz helyen. :)
2010. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Problémás, hogy az államcsődtől már ősszel is csak a hitel mentett meg, ez azon rossz döntések sorozatának következménye, amelyek sírba teszik ezt az országot (ilyenek például a ne addózanak a multik) azért kell a 2/3, mert akkor gyorsabb döntéseket lehet hozni, egy országban rengeteg pénz van, amit ki lehet valamilyen úton-módon csikarni, igenis adózzanak a multik is, lenne itt annyi pénz, hogy ki lehetne tartani a teljes gazdasági fellendülés végéig, egyébként a Fidesz sosem fog az LMP-vel szövetkezni, szerintem előbb a fog a Jobbikkal, de valószínűleg nem lesz arra sem szükség.
2010. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:51


És Orbán hogy éri el hogy PLD adózzanak a multik, mikor az ő zsebeit is tömik?

2010. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Tömören: Választást nyerni édes kevés, kormányozni is tudni kéne...
2010. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"tavasz végére kiőrül az állam kassza (mondták már TV be mindenhol)"


nem. a tévében azt mondták mindenhol, hogy a FIDESZ azt mondja... ez nagy különbség.


merthogy már elköltöttük az éves hiány 75%-át.


csakhogy ez mindig így van. évről évre, minden évben az van, hogy a hiány az első negyedévben nagyon felugrik, aztán meggyugszik a dolog.


egyszerűen próbálják előkészíteni a terepet, hogy nyugodtan széttárhassák majd a kezüket, ha valaki valamit számon próbál kérni tőlük...

2010. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!