Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan a "Ha már mind lop,...

Sokan a "Ha már mind lop, legalább a magyar lopjon" logika miatt szavaznak a Fideszre?

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 03:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Komolyan ennyire megalkuvó a magyar, hogy már abban is örömét leli, ha nem a "tudjuk kik" orrosabbak lopják el az ország vagyonát, hanem jóféle magyar(nakvélt) zsebekben landol nemzetünk vagyona?
2016. júl. 12. 03:52
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Miért az Mszpsek nem magyarok? Ilyen logika alapján rájzk ugyanúgy szavazhat bárki.
2016. júl. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
A Fidesz nem lop, csak biztos helyre dugja a Nemzeti Keresztyének pénzét, hogy a sok gonosz zsilluminátik ne tuggyák ellopni!!!
2016. júl. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Rühes fidesz.
2016. júl. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
a kérdésben idézőjelben van a - nem túl értelmes- kijelentés. Kitől idéztél? Magadtól? Szerény.
2016. júl. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 homo ludensz ***** válasza:
63%

Az a gondolkodás mód húzódik meg sokakban hogy ha az MSZP. lopott és nem volt felelősségre vonás akkor a jelenlegi legfelül lévő garnitúra is lophat.

Nem voltam elragadtatva az "elmúltnyólcév" lopkodásaitól,sógor-koma zsebkitöméseitől sem,de véleményem szerint most állami szintre lett emelve a pénzek eltüntetése a "gázszerelők" és hasonlók felfuttatása. Az hogy ki miért szavaz rájuk én nem tudom mivel senkibe nem látok bele. Én nem is szavaztam rájuk és nem is fogok mivel nem vagyok gázszerelő (sem).

2016. júl. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Érdekes gondolatmenet, egyfajta mazochizmusra utal. Azt nézi, ki lop, nem azt, hogy lopják a zsebéből, kertjéből, fejéből, mindenhonnan. Az a problémája, kinél landol, nem az, kitől. Ez pontosan elegendő ok arra, hogy lopják, hogy nyírják a gyapját.

Az a kevés, aki nem mazochista, már rég gondoskodott arról, hogy tőle ne nagyon lehessen lopni. Eleinte gondolhatott arra is, hogy senkitől se lopjanak, de rájött, ez nem működik, itt külön élvezik, ha kizsigerelik őket. Sőt, még elméleteket is gyártanak hozzá. Hát tessék élvezkedni.

2016. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
A 7-es tökéletesen látja a problémát.
2016. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%

@#7

...és még azt is hozzá teszik,hogy neked csak az a bajod,hogy nem Te lophatod el :D

2016. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

#2


"Miért az Mszpsek nem magyarok? Ilyen logika alapján rájuk ugyanúgy szavazhat bárki."


Elméletileg.

De mivel a balosok "internacionalisták", ők a külföldi játékosoknak segítenek lopni, ezért a lopott jószág kikerül az országból.


A Fidesz egy magyar tőkésosztályt akar felépíteni magyar befektetőkkel.

Így a pénz az országban marad.

Ez se ideális, de még mindig jobb, mintha csak külföldiek csinálhatnának hasznot.

A magyar tőkésosztállyal meg lesz egy réteg, akinek a megélhetése a magyar gazdaságtól fog függeni.

2016. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!