Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ez rendben vagy...

Szerintetek ez rendben vagy így? Ma este egy aranyérmes olimpiai bajnok szolgált ki egy budapesti kocsmában.

Figyelt kérdés
és nem csak poénból ugrott be egy napra, hanem ebből tartja el a családját. így van, beszélgettem is vele erről... szomorú? igazságtalan? ez mégis kinek a hibája?
2010. ápr. 15. 23:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
Örüljön hogy van munkája. Minden tiszteletem az olimpiai bajnokoknak, de most az állam tartsa el minden olimpiai bajnok családját? Biztos kaptak szép kis jutalmat, amit meg is érdemeltek, de az a pénz elfogy. Régen még szerintem annyi támogatást se kaptak az államtól a sportolók mint most.
2010. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
szomorú
2010. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Inkább tartsa így el magát mint hogy én tartsam el.
2010. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nincs olyan sok olimpiai bajnokunk, és nem is a családját kell eltartanunk, hanem valamiféle fizetést adnunk neki a teljesítményéjért. Amúgy nem érdekel a sport, az olimpiát se szoktam nézni, de azért mennyivel jobban esne ha hallanánk hogy mennyi-mennyi aranyérmesünk lett. Ez azért büszkeséggel tölti el az embereket, még ha nem is a saját sikerükre lehetnek büszkék. De azért lenne legalább egy kicsi "igen mi magyarok most is megmutattuk, hogy mi vagyunk a legnagyobb királyok" érzés.
2010. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%
Sokkal nagyobb büszkeséggel töltene el ha a Magyar autóipart indítanák újra.
2010. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Ja és mellékesen, talán még népgazdaságilag is hasznosabb lenne...
2010. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Az rendben van amit az autóipar kapcsán mondasz, de most nem arról volt szó, hogy mi a fontosabb mert az egyértelmű, és akkor igazat adok neked, hanem az hogy minek kellene lennie. És szerintem az is hozzátartozik, hogy lehetne autó iparunk, - de mondom nem ez volt a kérdés - és az is hozzátartozik hogy a sportolóinkat támogatjuk, ha már hazánk jó hírét öregbítik. Az más hogy erre nincs pénz, de attól még ez nincs rendben így.
2010. ápr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Miért, te azt gondoltad, hogy a sportolók csak sportolnak? Ő ezt csinálja, és ha nem ő a tulaj, valószínűleg örül, hogy van munkája, akár ha ez is. Attól, hogy bajnok, még nem lesz kivételezett helyzetben munka terén, és ne is legyen.
2010. ápr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem kapnak életjáradékot?
2010. ápr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Pénz lenne mindkettőre hidd el.
2010. ápr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!