Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz hogy 18 éven aluliak...

Igaz hogy 18 éven aluliak este 10 után nem tartózkodhatnak kocsmában, szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés
és ez büntetéssel is jár vagy csak simán hazavisznek?
2011. márc. 6. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Azt hiszem szimplán lelőhetik őket. Szép új világ, kevesebb részeg fiatal.....
2011. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
itt egerben évek óta bevett szokás, hogy 14 éven alul 22.00 ig 14 és 16 között éjfélig lehetsz kint felnőtt nélkül... mondjuk ki ellenőrzi... nemtudom mit csinálnak ha lebuksz én még nem buktam
2011. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem hallottam még erről, de ha igaz, sztem nem téged büntetnek meg, max a kocsmát. Csakhát senki nem foglalkozik ezzel.

(egy barátnőmet az usában fél 11kor kiküldték a kocsmából, mert nem volt még csak 20 volt...)

2011. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát én erről még nem hallottam :/ :D

engem soha nem küldtek el sehonnan 16-17 évesen.

2011. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt leginkább a hely tulaja ellenőrzi, gondolom, de ha bemennek a rendőrök és igazoltatnak, akkor a tulaj és a szülők is kapnak büntetést. Mivel 18 év alatt a szülő viseli a felelősséget.
2011. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

mifelénk mostanába egyre több ellenőrzés van, ugy hallottam hogy akit este 10 után "elkapnak" azt hazaviszik a sünök

az meg egy másik téma hogy nappal is ellenőriznek minden nap, hogy lógunk-e a sulibol és hogy mit iszunk, sz*r uj rendszer :-/

2011. márc. 6. 19:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

azért szar, mert rád szólhatnak, ha tanulás helyett részegedsz? Sic transit gloria mundi. :(


15/f

2011. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igaz

Én mondjuk nem bánom, mert már baromira untam a sok kis tizenx éves p*csöt a törzshelyeimen! Állandóan csak provokálják egymást, míg balhé nem lesz, vagy széthányják magukat aztán meg sír a szájuk!

21/F

2011. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem csak szórakozóhelyen, de utcán se lehetsz este 11 után. Köcsögség.
2011. márc. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
A fiatalok többsége részegen ordibál, kukákat borogat, nem hagy másokat pihenni 10-11 óra után, ez a köcsögség. A szülő meg örül hogy nincs otthon a gyereke, hisz ha eddig se foglalkozott vele, akkor most már minek ugye, minden ide vezethető vissza.
2011. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!