Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak még mindig sokan...

Miért vannak még mindig sokan a keresztény Magyarország ellen?

Figyelt kérdés
Amikor egyértelmű, hogy vissza kell térnünk a múltba a gyökereinkhez?
2016. júl. 17. 07:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
A gyökerek itt vannak velünk.
2016. júl. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Tudod Magyarország nem teokrácia, ezért. Te miért akarsz visszatérni a középkorba?
2016. júl. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mi bajod van a középkorral?

Magyarország akkor volt a legerősebb és a leggazdagabb! Európai nagyhatalom voltunk a középkorban!!

A középkor nem volt olyan rossz, ahogy azt az MTA-sok lefestik nekünk!! Ez csak történelemhamisítás! Bár ez nálunk gyakori...

2016. júl. 17. 07:30
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Hála a Jó Istennek, a magyarok túlnyomó többsége nem keresztény, és nem is vallásos!
2016. júl. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

A középkorban a Pápaság egy befolyásos, sokszor katonai erőt is bevető nagyhatalom volt Európában! Most Ferenc pápa mit tud bevetni? Az ágyát maximum, meg tud küldeni egy Urbi et orbi áldást!

Majd ha Vatikán lesz olyan erős katonailag mint az amcsik, majd akkor lehet gondolkodni, hogy a NATO-t lecseréljük a Vatikánra.

2016. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Alain Delon ***** válasza:
94%
Ha a múltba akarsz visszatérni, az első dolgod legyen az, hogy lemondod az áramszolgáltatást, aztán lépésről lépésre megszabadulsz minden civilizációs vívmánytól, és így visszajutsz abba az állapotba, hogy sárkunyhóban laksz. Kellemes visszatérést! Én inkább maradok a jelenben.
2016. júl. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem a múltba, hanem a jövő felé kell haladnunk!
2016. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
"3:...a középkor nem volt olyan rossz...".Hát,szerintem baromi gyorsan megváltozna a véleményed,ha benne kellene élned,mondjuk jobbágyként.
2016. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Majd amikor tudományos bizonyítékot hoz nekem valaki isten létezéséről, akkor leszek hívő.

utána lehet beszélni keresztény Magyarországról. Addig nem.

2016. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5%

"Majd amikor tudományos bizonyítékot hoz nekem valaki isten létezéséről"


A tudomány soha nem fogja tudni bebizonyítani Isten létezését, ahogyan megcáfolni sem fogja tudni soha.

2016. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!