Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a lengyel államfő halála...

Ha a lengyel államfő halála nemzeti gyásznap, akkor június 4-e miért nem az?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert mi nem lengyelek vagyunk, csak egy elcseszett pszeudo-nemzet.
2010. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
A kettőnek mi köze egymáshoz? Gyásznap akor van, amikor meghal valaki. Nem midnen évben. A trianoni békeszerződés megkötése során senki sem halt meg, és minden évben megemlékezünk róla.
2010. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért hivatalosan is gyászolhatnánk az elvesztett országunkat és a gúnyhatáron kívülmaradt emberek sorsát.
2010. ápr. 16. 13:19
 4/16 anonim ***** válasza:
Gyászolni ahalottakat szokás. Ez kb. olyan hülyeség lenne, mint amikor 5 éve Orbán felszólított, hogy a határon túli magyarok felé egy perces néma megemlékezéssel akart tisztelegni. Gondolom, nem kell mondanom, kik előtt szoktat egy perces néma megemlékezéssel tisztelegni... Sok határon túli ki is kérte magának ezt.
2010. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A kettőnek nincs köze egymáshoz, de támogatom mindkettőt. Sőt én tettem fel pár napja a másodikkal kapcsolatban kérdést.
2010. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Ugy csinaltok mintha a hataron tul elok olyan nagy nyomorban lennenek vagy nem is tudom. Szerintetek Magyarorszagon olyan marhajo a helyzet hogy sirassal telik el minden napjuk, hogy "jaj Istenem, miert nem lehetek most a hatar masik felen?"

Nagyon nagy hulyeseg. A szlovakok mind nagyon rendesek, az meg mas dolog hogy itt és ott is vannak idiotak akik megbelyegzik a masik nemzethez tartozokat.

Meghogy gyaszolni minket??

2010. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem titeket kéne gyászolni, hanem azt, hogy nem lehettek magyar földön magyarok.
2010. ápr. 16. 13:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Méghogy Trianon idején nem haltak meg magyarok...

Fogalmatok sincs azokról az atrocitásokról, amiket el kellett szenvedniük a magyaroknak, amikor elcsatolták őket tőlünk.

Szabad volt a vásár, hiszen a tomboló nacionalizmus közepette nem igazán foglalkoztak azzal, hogy ők is emberek.


Persze, akkor csak büdös magyarok haltak meg, azt pedig nyugodtan el lehet felejteni nekünk, és hagyni, hogy a történelem szürke homályába vesszen az emlékük, hiszen ők egyáltalán nem fontosak...

2010. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:15


trianon miatt nem egy ember halt meg, hanem egy egész nemzet! szerencsére a feltámadás küszöbén vagyunk

2010. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"trianon miatt nem egy ember halt meg, hanem egy egész nemzet! szerencsére a feltámadás küszöbén vagyunk"


Én nem úgy vettem észre, hogy nagyon támadnánk felfelé, vagy akárhova is...

2010. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!