Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HVIM június 4. -én hova vonul...

HVIM június 4. -én hova vonul az 56-osok teréről, és milyen koncertek lesznek 11 órától (délelőtt)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 14:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%
Börtönbe :D.
2011. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Muhahaha -.-

nem akarok vitát nyitni hogy jó-e vagy rossz a szervezet, úgyse lenne megállapodás....

Komoly válaszokat kérek... Elvileg nem először szervezik meg ezt a felvonulást....

2011. máj. 22. 14:24
 3/27 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de ha FankaDeli fellép, ott leszek!
2011. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

lenne egy büntető kérdésem :


Ha a melegfelvonulást tiltjuk, mert a feltűnéskeltést nem pártoljuk akkor ez most mi a tök?

2011. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 14:24


Ha ennyire érdekel miért nem nézed meg a honlapjukon?

ha tudsz erről a rendezvényről, akkor a programokról is tudnod kéne nem?

2011. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Vagy én vagyok hülye, vagy tényleg nincs róla több info... Azért is írtam ki a kérdést, hátha valaki okosabb mint én és tud vagy talál valamit...


Ui: B.zifelvonulast ne hasonlitsunk össze egy trianonmegelekezessel! De mar leszogeztem hogy nem akarok erről vitatkozni

(Bocs a helyesirasert, de ipadrol írok és itt macera)

2011. máj. 23. 06:45
 7/27 Ozmium42 ***** válasza:

"Ha a melegfelvonulást tiltjuk, mert a feltűnéskeltést nem pártoljuk akkor ez most mi a tök?"


A baj nem a feltűnősködéssel van, hanem a melegfelvonulással. Ugye érted?

2011. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
hogye... simán kirekesztés
2011. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodtok rajta, hogy Szánalom Századra cseréljétek a felvonulás nevét? "Én is utálom a zsidókat és cigányokat" éljen! éljen az agyatlan gyűlölködés!
2011. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"lenne egy büntető kérdésem :


Ha a melegfelvonulást tiltjuk, mert a feltűnéskeltést nem pártoljuk akkor ez most mi a tök?"



A MELEGFELVONULÁS NEMZET-,CSALÁD-,EVOLÚCIÓELLENES...BETEGSÉG,RETARDÁLTÁSÁG...AZT NEM MUTOGATNI KELL HANEM KEZELNI!!!!nem a feltűnéskeltéssel van a probléma hanem a tartalmával...

2011. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!