Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ligetet miért hippik védik?...

A ligetet miért hippik védik? Az egyik raszta ilyet mond, hogy már egy hónapja ott van tüntetni, hogy dolgoznak?

Figyelt kérdés
Hol lehet jelentkezni főállású tüntetőnek?

2016. júl. 19. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Am a ligetben tudnék venni füvet. Most sok a raszta ott és furcsa szagokat is lehet érezni.
2016. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Ezen én is elgondolkoztam már, fura hogy bármilyen ügyben tüntetnek, nyugdíj, felsőoktatás, tanár tüntetés rengeteg szinten aluli ember van a tüntetők között, csomószor hiába értek egyet a tüntetés céljával, maga a tüntetés egy vicc!


Tényleg volt olyan is, az egyik rasztát megszólaltatták, és mondta, hogy már 100 napja ott van, Most már Nem fogja feladni.. bár nekem lenne időm 100 napig tüntetni! Picit ellentmondásos, itthon mindenki napi 72 órát dllgozik éhbérért, de van ideje építési területen trollkodni..

2016. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1:


Ez nem kap thug-ot ,max. rastat.


#Rasta life


https://www.youtube.com/watch?v=KlujizeNNQM

2016. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanott ahol főállású kamukérdezőt is alkalmaznak. :-)
2016. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Voltam kint, nem mindenki "hippi". Esetleg ne a főszóvivőjüket nézd csak! Vannak kint fiatalok, öregek, családosok, és sorolhatnám.
2016. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Én is voltam már többször kint. Jellemzően munka után tudtam menni.

Szóval van aki a szabadidejében a természetet védi, és van aki meg kocsmába megy.

Melyik a jobb?

2016. júl. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
melyik a jobb? amelyik hazamegy a családjához
2016. júl. 20. 07:53
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
#7: Ne te döntsd el hogy mi a jobb másoknak. És akinek nincs családja? Én nekem sincs, egyedül élek, még is kimegyek a ligetbe.
2016. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

# 7


Menj ki a családoddal együtt! Ez sokkal értelmesebb elfoglaltság, mint pártrendezvényre vinni a gyerekeket... :-p

2016. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!