Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért húznak le mindig, ha...

Miért húznak le mindig, ha kimondom, hogy ebben a rendszerben jobban élek, mint MSZP idején?

Figyelt kérdés
Miért szólnak le mindig emiatt? Nekem ez a rendszer jobban kedvez, a lehetőségem is több, jobban is élek, más embereknek meg más rendszer kedvez jobban, lehet elmenni 2018-ban szavazni, ha nem tetszik!

2016. júl. 21. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Talán a neved miatt??:-)
2016. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mi a baj a nevemmel?
2016. júl. 21. 15:45
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Melyik mutyiba vagy benne? Föld? Trafik?
2016. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Shan-Yu ***** válasza:
27%

Kedves kérdező!


Ez azért van, mert az emberek egy része hagyja hogy szabadon mossák ki az agyát. Most az központi jelszó hogy "liberalizmus", és ha te ennek nem felelsz meg akkor nem vagy tisztességes ember és nem is lehet tisztességes az a poltikai rendszer amit működtetsz.


Ezekben az emberekben fel sem merül, hogy esetleg a központ az aki téved, és nem kéne minden szavukat készpénznek venni.

2016. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Vicces volt :)

Egyszerűen csak csökkentek az adó terheim az egy kulcsos adó miatt, emellett elég szép összegeket tudunk a feleségemmel 2 gyerek után vissza igényelni az adónkból, én emellett évi plusz 60 ezer ft adókedvezményt kapok a betegségem miatt. A gyerekeim ingyen jutnak tankönyvhöz és kajához a suliban.

Szerintem is romokban van az EÜ, nem a Fidesz óta, hanem már évtizedek óta, szerintem is botrány az, amit az oktatásban művelnek, én is kétkedve nézem ezeket az állami tankönyveket stb. Sok mindennel nem értek egyet amit csinálnak.

Viszont ettől függetlenül, ha a számokat nézem és objektíven az élet színvonalamat, vagy a lehetőségeket, amiket is fel tudok használni a családom érdekében, ezek jelentősen nőttek!

2016. júl. 21. 15:54
 6/16 A kérdező kommentje:
Emellett a cég, ahol dolgozom, közvetlenül kötődik az építkezésekhez és ingatlan piachoz. Az MSZP idején olyan ingatlan piaci pangás volt, hogy szinte minden hónapban kérdéses volt, hogy fenn marad-e a cég, ahol dolgoztam, most meg sorra jönnek a projectek!
2016. júl. 21. 16:02
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Na, valami mutyi csak van! :-D
2016. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Feketeruhasember ***** válasza:
78%
Mert csak nyavalyognak. Én is jobban élek a Fidesz alatt. Sok dologgal nem értek egyet az ország irányítását illetően. Nem így osztanám el az erőforrásokat sem. De hazudni azt nem fogok magamról.
2016. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 LazyJones ***** válasza:
66%
Lehetséges, hogy az embereknek van egy része, aki kicsit szeretne nagyobb perspektívát, mint az, hogy "nekem anyagilag jó". Attól, hogy nyerek mondjuk az SZJA csökkenéssel, még azt is figyelembe kellene venni, hogy az emberek nagy része rosszul járt vele, hogy a politikai élet olyan, mint egy rosszabb kabaré, hogy az ország zuhan bele a káoszba, és TALÁN nem ártana a többségnek észrevenni, hogy az itt-és-most-jobb helyzet hosszú távon mindannyiunk jövőjét éli fel.
2016. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is jobban élek, de attól még egy féreg az orbán.
2016. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!