Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti megszavaznátok egy olyan...

Ti megszavaznátok egy olyan törvényt hogy legális legyen a fű rekreációs módra? (lehetőleg írjatok érvet)

Figyelt kérdés

Én azért szavaznám meg mert:

-Nagy állambevétel

-nem egészségtelenebb sőt egészségesebb mint bármilyen legális drog

-Orvostudományban nagy haszna lenne

-Az alkohollal szemben nem őrjöngsz hanem ellazulsz

-Lehetetlen belehalni ellentétbe a legális drogokkal



2016. júl. 28. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Én megszavaznám, de amúgy nem érdekel a téma. Liberális vagyok, és ha sokaknak ez kell ahhoz, hogy jobban érezzék magukat, felőlem csinálják! Amíg másoknak nem ártanak vele, miért kéne tiltani? Ha viszont bizonyítja valaki a súlyos társadalmi ártalmait, akkor már én is a betiltás mellett vagyok. Viszont nem tudok ilyen bizonyítékokról (ettől persze nem zárnám ki, hogy vannak, lehetnek).
2016. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Gotland ***** válasza:
100%

Az én szememben szánalmasabb egy iszákos senki, mint egy füvező alak.

Álszentség az egész. Ha a fű nem jó, akkor az alkoholt is korlátozni kellene.


Normális keretek között legálissá lehetne tenni, de én elvárnám, hogy az alkohollal szemben pedig jobban lépjenek fel.

Ha valaki ittas vagy füves állapotban ül volánhoz, vagy agresszív és megtámad valakit, le kellene ültetni pár hónapra, hogy elgondolkozzon.

2016. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Láttál már gondolom alkoholistát, róla zonnal megmondod.

Az én osztályomból 8an füveznek naponta és meg se lehet róluk mondani h füveznek.

2016. júl. 28. 12:15
 4/17 anonim ***** válasza:
8%

"Az alkohollal szemben nem őrjöngsz hanem ellazulsz"


Pontosan ez a rész a hazugság, és a legfőbb oka annak, hogy illegális. Hogy kire milyen hatással van, az teljesen megjósolhatatlan, és a legbékésebb emberből is tömeggyilkost csinálhat, ami kicsit súlyosabb probléma annál, ha valaki részegen üvöltözik egy kicsit.

2016. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Még sosem hallottam olyat h befüvezve lemészárolta családját.

De olyat minden nap hogy részegen lemészárolta családját.

2016. júl. 28. 12:19
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szélsőjobboldali radikálisként én igennel szavaznék. Az oka nagyon egyszerű: baromi könnyen hozzá lehet jutni, majdnem mint a sima dohányhoz; akkor már nem mindegy?


Ha legalizálva lenne és hivatalosan lehetne árulni, akkor rengeteg szelet kifogna a bűnözők vitorlájából, ráadásul nem lennének sokan átbaszva a különböző herbálokkal és kísérleti szarokkal.


Azzal viszont vitatkoznék, hogy nem egészségtelen, vagy egészségesebb a legális drogoknál. A túlzott fogyasztása bizony-bizony problémákat okoz. De nem is ez volt a kérdés...

2016. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Én esetleg csak súlyos betegeknek támogatnám a fájdalmuk enyhítésére, mint ahogy Amerikában is tudtommal alaklmazzák erre. De, hogy bárki hozzájuthasson azt nem. Így is annyi abberált barom van, hogy dunát lehetne rekeszteni velük. Ha ezek még be is füveznének, ki tudja hová vezetne az..
2016. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én legalizálnám. Àllam termelhetné árulhatná, termelni kéne exportra is és akkor az országban 10 év alatt nyugati életszínvonal lenne.
2016. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kovpet ***** válasza:

"Láttál már gondolom alkoholistát, róla zonnal megmondod."


Ja, a másik feléről meg nem mondod meg azonnal, sőt, eszedbe sem jutna, ha ő mondaná sem hinnéd el. Majd húsz év múlva...


Kérdező:

Amúgy az alapállapot az, hogy semmi sincs tiltva, tehát érv inkább arra kellene, hogy a jelenlegi állapotnak a fennmaradása miért indokolt.

2016. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Azért az roppant vicces, hogy adott egy kérdés, valaki őszintén leírja saját véleményét és ha az történetesen ellenzi, akkor lepontozzák, teljesen mindegy, hogy milyen érvet mond.

Mintha attól legalábbis megváltozna a véleménye vagy szégyellni kéne miatta magát, hogy 0% díszeleg a neve mellett.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Nem (Jupppí, lehet engem is lepontozni!).

Miért?

https://www.youtube.com/watch?v=5YqB8NI5PwI

Ezért.

2016. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!