Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország veszélyben van?

Magyarország veszélyben van?

Figyelt kérdés
Mai állaspont szerint (2016. júliusában) magyarország mekkora veszélynek van kitéve a menekültek által? várható terrorveszély? háború kezdődik? a terroristák mit csinálnának magyarországon? lefejeznének embereket? mi lenne az állatokkal? mikor lesz ennek a menekültáradatnak vége? hogy fog végződni? mi lesz Európa és országunk sorsa?

2016. júl. 28. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem,jelenleg nincs,de ez akár meg is változhat még.Szóval,én úgy vagyok vele,hogy bár soha nem voltam Orbán-rajongó,a Fideszre is csak egyszer szavaztam(még '90-ben,amikor liberálisnak számítottak),ebben a kérdésben inkább Orbánékkal értek egyet,ha nem is "egy az egyben".
2016. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Magyarország leginkább attól van veszélyben, hogy mindenki menekül innen és csak a nyugdíjasok meg a kisebbségek maradnak itt.

Na, ez már valóban egy elég komoly veszélyforrás Magyarországra nézve.

2016. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Magyarország nem kiemelt célpontja a terroristáknak szerencsére. Nyilván nincs kizárva egy terrortámadás, de jóval kisebb az eselye mint egy nyugati országban. Ha jelentős számban települnek le migránsok, növekdni fog a bűnözés. Az átlagember az egészből szerintem a gazdasági hatást fogja e legjobban megérezni. Először is az egyszerű, bárki által szaktudás nélkül elvégezhető munkákra felvesznek sok migránst, így ott csökkennek a fizetések. Másodszor az esetleges segélyek és az úniós 250ezer eurós szolidaritási pénz miatt vagy adóemelés lesz, vagy az állam kevesebbet költ más területeken. A sok óvodás értelmi szintet el nem érő válaszolónak pedig kívánom, hogy éljen át egy terrortámadást, aztán talán visszavesznek magukból és nem poénkodnak ezen
2016. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Elég nagy veszélyben. Az emberek kiégtek a folyamatos politikai célú gyűlölködéstől és félelemkeltéstől. Mindenki ki van ábrándulva a demokráciából, ezért a kormányzó párt mindent megtehet amit csak akar, és nem vonják érte felelősségre. És szerencsétlenségünkre a jelenlegi kormány él is ezzel a lehetőséggel. Cserébe a nép az elvándorlásban keresi a megoldást. Katasztrofális.


Ja hogy a migránsoktól? Miért lenne? Hány migránst láttál itt letelepedni? Ide még egy afrikai se jön, csak épp útba esünk. Nem vagyunk olyan fontosak, hogy valaki ide szervezzen terrortámadást. Mégis mi a tökömért lennénk veszélyben a migránsoktól? Semmiért.

2016. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat

Várom a továbbiakaz

2016. júl. 28. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Jelenleg egyáltalán nincs veszélyben.


Viszont ha Brüsszel tényleg ránk erőszakol egy közepes méretű városnyi migránst, akik már hozzá vannak szokva a német jóléthez, akkor azok szinte biztos, hogy elégedetlenek lesznek az itteni magyar színvonallal és követelőzni fognak, hogy nekik nem ez kell. És egy muszlim akkor radikalizálódik könnyedén, ha elégedetlen. Szóval sokkal nagyobb eséllyel válnának itt terroristává. Igen nagy veszélyt jelentenének.


Ezért menjen el mindenki aki tud majd október 2.-án és szavazzon NEM-el, hátha akkor ha elsöprő fölénnyel nyer a NEM a szavazáson, akkor ez felhasználható lesz Brüsszel ellen.

2016. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Kezdjük ott, hogy menekültek Magyarországon, illetve tőlünk nyugatra nincsenek. Egy részük terrorista, más részük gazdasági bevándorló, de menekültek nincsenek közöttük, mert azok megállnak az első biztonságos országban.

Veszélyt ránk nem igazán jelentenek, mert máshol több segélyt kapnak. Magyarország a cigányok miatt van veszélyben, mert ha így megy tovább, 10-20 év múlva ők lesznek többségben.

2016. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!