Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van veszélyben Európa?

Figyelt kérdés

Ugyebár tudjuk,hogy a Nyugat-európai országok lakossága fokozatosan eliszlámosodik és félő,hogy ha ott megszerezték a hatalmat majd Kelet-Európa ellen fordulnak.

Nem lenne jó,ha kénytelenek lennénk feladni európaiságunkat és alkalmazkodni hozzájuk.

Szerintetek lezárul egyszer ez a neo-libarális(mert ez a mai irányzat teljesen lejáratja azt a fogalmat,hogy liberális ezért érdemes még a neo szócskát elé tenni) korszak és az európai országok tenni fognak azért,hogy továbbra is európaiként élhessünk hazánkban.

Egyébként a mostani menekült helyzetről úgy gondolom,hogy csak az EU vezetés impotenciája miatt fajul idáig a dolog. Ha fele olyan szigorúan vennék mint az amerikaiak akkor állítom huszad ennyi migráns sem érkezne ide.

Egyébként mi hova menekülhetünk,ha Európa élhetetlen lesz már ? Kína,Brazília,Ausztrália vagy hova ?

Jelenleg még Európa a legélhetőbb földdarab a világon és nagyon örülök,hogy ide születtem. Jó lenne,ha ez így maradna.



2015. júl. 29. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%

Az a hatalmas nagy eliszlámosodás most valahol 5-10% körül van és folyamatosan erősödnek a szélsőjobboldali pártok.

Hű, hatalmas nagy veszélyben vagyunk, el sem tudod képzelni, hogy mennyire.

2015. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon nagy veszélyben van Európa. Persze a liberálisok mint az 1# válaszoló próbálnak viccet csinálni a dologból meg elkendőzni, ezzel is altatva a népet, de ez attól a tényeken még nem változtat. A legnagyobb gondban Anglia, Svédország, Belgium vannak.


"Egyébként mi hova menekülhetünk,ha Európa élhetetlen lesz már ? Kína,Brazília,Ausztrália vagy hova ? "


Ha odáig fajul a helyzet én biztos nem fogok menekülni sehová, nem vagyok liberális... Küzdeni fogok a hazámért és az otthonomért minden eszközzel.

2015. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Ezvcsak fenyegetes. Hogyha majd bejutott 50 millio bevandorlo es nem akarjak kitoloncolni hanem nem beszelnek rola akkor lesz nyilvanvalo hogy nem is akartak ellene semmit csinálni.
2015. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De ha itt is ilyen ,,hősiesen" küzdenének mint ahogyan otthon a Közel-Keleten(menekülnek tömegével),akkor remélhetőleg nem lesznek ellenfelek,ha fegyveres felkelés indulna ellenük.
2015. júl. 29. 21:54
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
Nem liberalizmus kérdése, szimplán emberi kérdés. Sok hazafias ember most jelenik meg, de nem zavarja az országunkban lévő sok cigány, kínai, török stb aki a gyrost csinálja neked. Álszent bagázs az összes ellenkező szinte. A vallás számít vagy hogy mit csinál, eliszlámosodik ezt se hallottam még, nem minden iszlám egyforma, a feka-fehér párból lesz félfeka, az összeáll egy fehérrel akk már kijön egy iszlám. Európa úgy is kiöregszik szépen lassan, ha 3 gyereketek van legalább, akk vagytok IGAZI MAGYAROK ÉS HAZAFIAK. addig ne mondja senki, h az országát védi, ahol nem biztosítja az utánpótlást.
2015. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%
Én is mos fogom felvenni a Iszlámot. Eddig keresztény voltam, meg sátánista, meg hitgyülis, de most iszlámosodokénis
2015. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

2-es neked nőként különösen kellemetlen lenne,ha megtörténne az iszlám hatalomátvétel(gondolom azt nem kell taglalni,hogy az ő kultúrájukban a nő a kecskével egyenértékű)így meglehet érteni az álláspontodat.

Különben ironikus,hogy amíg az életerős férfiak tízezrével menekülnek addig kurd nők fogtak fegyvert az ISIS ellen.

[link]

No hát fura egy világ ez a Közel-Kelet...

Amúgy mielőtt feministáznátok elmondom,hogy férfi vagyok :)

2015. júl. 29. 22:08
 8/22 anonim ***** válasza:
32%
Már én is tisztára el vagyok iszlámosodva, holnap már kiabálom is az allahu akbárt.
2015. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Orbán legalább felismeri ezt az egészet... Tényleg, belegondolni is borzalmas, hogy mi lenne most, ha a baloldal nyer 2014-ben...
2015. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

"Orbán legalább felismeri ezt az egészet... Tényleg, belegondolni is borzalmas, hogy mi lenne most, ha a baloldal nyer 2014-ben..."


Hát, én is ezért szeretem Orbán Urat, mert ő minden nap egy kicsit megment minket.

2015. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!