Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre költöztünk és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre költöztünk és van egy fiú az osztályban aki tetszik. Sajnos nem nagyon tudom a nyelvet, de szeretném a tudtára adni, hogy bejön nekem és majd később szívesen járnék vele. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:

I like you.. :D


vagy csak simán smárold le

2012. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik országba költöztetek?
2012. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Attól is függ, melyik országról van szó. Nem mindenhol ugyanaz a szokás, lehet, hogy ami nálunk ilyen esetben normális lenne, arra ők megsértődnek. Ilyenre is olvastam már példát.
2012. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
németország :)
2012. szept. 11. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Ich liebe dich. ebből érteni fogja :)
2012. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Keenox válasza:
szerintem ne rogton "ich liebe dich-el" indits. mondd neki peldaul, hogy ich freue dich, vagy hog du bist sehr süß, stb:D
2013. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez kemény gyerekek. Ha nem nagyon tudod a nyelvet(mert én baromira nem),próbálj úgy beszélgetni vele, hogy azért értse amit mondasz, szóval kezeltesd magad kezdőként. Annyi előnyöd lehet, hogy aranyosnak találja az akcentusod. Nem lesz könnyű dolgod, de ha megérteted vele amit egyébként kérdeztél, akkor minden tiszteletem! Sok sikert! ;)
2013. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kérd meg hogy tanitson a kulturara, nyelvre, pribalj meg kommunikalni vele, ismerjetek meg egymast... jah es mondd meg neki batran ;)
2016. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!