Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok a jelenlegi...

Ti mit gondoltok a jelenlegi magyar külügyminiszterről?

Figyelt kérdés

Nekem szimpatikus, jó szakember.

Az ország egyik legjobb egyetemén végzett (BCE) és az USA-ban is tanult.



Előtte az összes külügyminiszter olyan "langyos" ,"nem merek szólni" típus volt.

Szijjártó Péter sokkal határozottabb, a korábbiakhoz képest agresszívabbnak tűnik a külpolitika.De, hangsúlyozom, csak a korábbi puhány külügyminiszterekhez képest.


Szijjártó kitud állni az ország érdekeiért, még az EU-nak,USA-t is meri kritizálni.

Korábban, egy magyar külügyminiszter sem merte.



2016. júl. 30. 17:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#3! Ixsmered a betüket? Szijjátó Péter és nem szijjgyártó! (Még ha azt sütötted volna el, hogy ne nekünk hanem csak a szijjaknak ártson!)
2016. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11: Miért? Szerinted a neve honnan ered? Abból hogy egy ősének az volt a szakmája, hogy a szíjjaknak ártott?
2016. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Érdekes meglátás. És miből tudod azt, hogy ha egy ember mond valamit, azt magától találta ki, vagy mondták neki?


Sajnálatos, tudom, nem hiszed, de az említett ember kizárólag a a parancsvégrehajtáshoz ért. Amit te kritikának vélsz, azt is utasításra teszi, a fő baj az, hogy üres duma. Tudod, az oroszlán elé is oda lehet állni és jól bemutatni neki, de ha sokat ugrálsz, felfal. Ugyanakkor az oroszlán is rávehető sok mindenre. De nem ilyen dilettáns módszerekkel. Vagy azt gondolod, az említett szervezetek összecsinálják magukat, ha a bolha megszólal? Maximum röhögnek. Hát nagy eredmény. Mint amikor az egyszeri ember büszkén húzza ki magát: jól megmondtam neki, milyen derék ember vagyok. Igaz, hogy oda se figyeltek, de mégis, milyen bátor vagyok. Hát ennyi. Én szomorú vagyok. Soha ilyen pocsék megítélésünk nem volt.

2016. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Magyar külügyminiszter jelenleg nincs. Magyarországi külügyminiszter van. Egyébként pont olyan töketlen, meghunyászkodó, mint az ún. "rendszerváltás" óta mindegyik.
2016. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Válaszoltam már de azt kihagytam hogy bármilyen tenyérbe mászó, sajnos Viktoron,meg esetleg Rogánon kivül a Fidesz legértelmesebb tagja. Ő az egyik aki bármilyen is de tudna mit kezdeni azzal a párttal. Azért egy kis esze van mégha báb is. Ezt gondolom
2016. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!