Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányan jöttek el magyarországr...

Hányan jöttek el magyarországról a jelenlegi kormány miatt?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalat érdekelne, aki válaszol kérem indokolja meg hogy ha nem a kormány miatt akkor mi volt az ok?

2016. jún. 27. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem a kormány miatt mennek el, hanem a megélhetés miatt. Rengeteg ismerősöm Ausztriába, Németországba vagy Angliába költözött.
2016. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan, de nemcsak a jelenlegi kormány miatt, már az előző alatt sokan kivándoroltak. Jó néhány olyan munka van, amiből Magyarországon egyszerűen nem lehet megélni, és már 2010 előtt sem lehetett.
2016. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert én is eljöttem 2010-ben, és amikor az 500 ezer embert varrják a kormány rovására, de én akkor már 3 éve terveztem. És nem az előző és nem a jelenlegi vezetés miatt.


Szerintem azért ugrott meg a szám 2010 után, mert 2011 májustól lett szabad a munkavállalás a magyaroknak.

Én is még magyar cégtől voltam kint és utána volt egyszerű váltani, addig problémáztak a munkaadók.


Szóval ezt a tömeget a kormány rovására írni legalább annyira demagóg mint a kormány kampányai.

2016. jún. 27. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy a nagy többség azért ment volna el, mert zavarta a kormány hülyesége. Az alacsony jövedelműek a jobb pénz miatt, a magasabb jövedelműek a normális munkakörülmények miatt.


De azért azt is el tudom képzelni, hogy sokaknak a Fidesz idiótaságai adták meg a végső lökést, ha nem is azok voltak a fő okok.

2016. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!