Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják azokat az...

Miért szidják azokat az embereket akik nem ócsárolják Orbán menekültügyi politikáját?

Figyelt kérdés
Én azt mondom, inkább Orbáné mint Merkelé. Szóval ha választani kell, akkor Orbán. Akkor is, ha Jobbikos vagyok. De csak azért, mert kicsit is tetszik ahogy a 'mélyen tisztelt' miniszterelnökünk fellépett, le Orbánhívőztek és leszóltak az emberek. Pedig szerintem éppen ez az a magatartás, amit most jó messzire el kellene kerülni. Az üres gyűlölködés.

2016. júl. 31. 15:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%

Én is ezen az állásponton vagyok.


Merkel egy luvnya.

Jobb helyen már az első fára felhúzták volna ennyi hazaárulás után és arccal lefele temették volna.

2016. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
13%

Ha választani kell, akkor inkább az enyém.

Sortűz a határon, ráadásul én nem is lopok.

Na?

2016. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%
Orbánnak csak és kizárólag a menekültügyi politikája, azon kívül minden más egy mocskos korrupt szar.
2016. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
jó*
2016. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%

mert a gyűlöletbe ne fér bele, hogy valamivel egyetértsenek, ezért inkább vállalják a valósággalvaló inkonzisztenciát


meg akarják osztani a társadalmat mindenképpen


gyűlölj és a haza fényre derül... ez a mottójuk

2016. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Szomorú helyzet.


Egyébiránt én is csak a menekültügyi politikáját 'pártolom'. Amúgy egyáltalán nem csípem.

2016. júl. 31. 15:46
 7/26 anonim ***** válasza:
41%
Az emberek nagy részének alapvető szükséglete a gyűlölködés. Ha béke lenne és jólét, az túl unalmas lenne, ezért mindig csinálnak valami problémát. Akinek nem inge, ne vegye magára.
2016. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
12%
Jobbikosként fidesz támogató vagy? Ugye tudod hogy a Jobbik bírálta sokat a kormányt ezekért? Pl. határon elköltött pénzek, rendőrök nem megfelelő ellátása stb. Szóval ezzel elárultad te nem jobbikos vagy csak egy jobbos aki képes fideszes is lenni és majd az is leszel.
2016. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%

Mivel értesz egyet kérdező?

A plakátokkal, amik azért készültek, hogy gyűlölködést keltsenek a te pénzeden? A határvédők rossz körülményeivel? Hogy Orbán csak azért tart népszavazást, hogy összerántsa a szavazóit és szimatizásait? Hogy az egészből kampányt csinál?


Vagy azzal az egyszerű véleményével, hogy a migráció rossz, és meg kell állítani?


Mert szerintem a kettő ég és föld.

2016. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%

"A plakátokkal, amik azért készültek, hogy gyűlölködést keltsenek a te pénzeden?"


itt egyedül ti gyűlöltök...


én még egy fideszestől sem hallottam, hogy a menekülteked gyűlölné


mindenki a zöldhatáron okosban átszökő gazdaasági illegális bevándorlókat nem kedveli, de még csak nem is gyűlöli

2016. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!