Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges volna ilyen módon...

Lehetséges volna ilyen módon központosítani a magyar kereskedelmi televízió csatornákat?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy megválasztanak engem és a pártomat. Ezután szépen lassan kiseprem a többi pártot, ezzel egy diktatúrát létrehozva, DE az ország érdekeit szemelőtt tartva kormányoznék, ezáltal a lakosság, főként az átlag polgárok szimpátiáját megnyerném. Ezután következne az, hogy az Andy Vajna és társai által irányított híres liberális, hazudós csatornákat, pl: TV2, RTL K. - csak úgy, tehát nem megvenni, hanem eltulajdonítani, és a nemzet javára fordítani, vagyis a valós híreket leadni benne, normális adásokat, amivel a népet fel lehetne világosítani, és nem a kamu híreket leadni, amik ugyan jól néznek ki, meg empátiát ébresztenek az emberekben akár migráns kérdés gyanánt, akár egyéb területen de nem igazak.


Lehetséges lenne csak így? Pl egy 50 fős katonai csapatot beküldenék, és átvenné az irányítást, és onnantól kezdve az én kezemben lenne mindkét csatorna, nem jövedelem szerzés szempontjából, de az sem volna gond, mivel fejlesztésekbe, MAGYAR feltalálók, fejlesztők programjait finanszíroznám.



#Magyarország #politika #diktatúra #nacionalizmus #Andrew G. Vajna #kereskedelmi televízió #élhetőbb rendszer #egységes magyarság #tévé kettű
2016. júl. 31. 21:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"ezeket olyan módon kidolgozni, ami a többségnek szimpatikus. "


Ami a többségnek szimpatikus, az többnyire hátrányos a tőkésnek.

A mentalitást nem csak annyiban kell megváltoztatni, hogy az emberek foglalkozzanak a témával, hanem hogy képességeikhez mérten akarjanak is beletenni a közösbe.


Ha sikeres gazdaságot akarsz, megszorításokat is be kell majd vezetned, amivel kitermeled magadnak az ellenzéket. Még csak csak figyelmen kívül hagyhatod a létezésüket, de elfognak menni az országból, és nem marad hátra más, csak nyugdíjas, magatehetetlen és párttag/szimpatizáns.


Régen a nacionalizmus nem azért volt sikeres, mert összekovácsolta az embereket (azért is persze), hanem mert senki sem avatkozhatott be az országok belügyeibe. Most ez nem így van. Van Unió, van NATO, országokat átívelő és letojó érdekcsoportok stb.


De egyébként felőlem azt csinálsz és gondolsz amit csak akarsz, kívánom, hogy vidd sikerre az országot :) de akaratnál, szakértelemnél és retorikánál ehhez kicsit több fog kelleni.

2016. aug. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Igen, jóval több. Természetesen nagyon sok minden közrejátszik, és amint én is jobban belelátok a belügyekbe, a külpolitikai helyzetekbe már másképp fogom látni a dolgokat, viszon a céljaimon nem változtat (esetleg más eszközökkel, de hiszek a győzelemben).


Amondó vagyok, meg kell próbálni. A nagyhatalmaknak pedig biztos, hogy nem érdeke egy ilyesfajta ország létezése. Ezen talán az segítene, ha lenne egy központi tengely Európa szívében, mint pl a V4 + jó pár ország. Ha egy erősebb szövetség van, már más kérdés az is, hogy mennyire szólnak bele az ország ügyeibe, illetve,hogy beleavatkoznak-e. Amolyan egy fecske nem csinál nyarat.

2016. aug. 1. 01:19
 23/23 anonim ***** válasza:

Kérdésed alatti megjegyzésre a válaszom csak annyi, hogy gratulálok, feltaláltad a kommunizmust! :)


Andy Vajna TV2-jét liberálisként beállítani egyébként hogy is mondjam... Hozzáteszem, hogy "szegény árva gyereknek" nem csak ennek a csatornának a "nyűgét kell viselnie", mert van még sok másik csatornája is.


Egy diktátor irányította 50 fős csapat nem biztos, hogy valódi színvonalas műsort tud szolgáltatni. Egy diktátornál törvényszerű, hogy megváltozik a tudatállapota, pl. mert elszigetelődik, még jó szándékkal is védi a hatalmát csupán "az ország javának érdekében" (mintha hallottam volna már valahol ezt). Ha mindenki mást kisöpörnének, betiltanának, nem lenne másik szempont, önkontroll, csorbulna az igazság... Innentől kezdve te nyomnád a 100%-os agymosást, és nem lehetne különvélemény, vita. Ha mégis lenne valami szamizdat, azt be kellene tiltani, meg kellene torolni, mint nemzetellenes felforgató tevékenységet. De tuti, hogy van olyan ember, aki lenyelte a bölcsek kövét? Ha igen, az pl. Napóleon. Egy rakás tudományos dolog köthető a nevéhez, decimális alapú mértékegységek, (űr, hossz, súly...) egy rakás szabvány... csupa jó dolog, aztán mi lett belőle?!


Hitler is idealista volt, csak hát eléggé hogy is mondjam... vitatható az elképzelése, még akkor is, ha TALÁN mélységes meggyőződéssel volt a maga eszméje iránt.


Egyébként akkor már egyszerűbb betiltani az összes csatornát, és létrehozni három államit.


"mégis ott van Hunyadi Mátyás, hogy egy példát felhozzak, birodalmat épített, és tündökölt az ország."

- Fenéket tündökölt az ország! Ő egy elég gáz király volt, más kérdés, hogy az idő mindent megszépített valahogy nála. De nem tudta eddig senki nekem megmagyarázni, hogy pl. amíg tudta, hogy jön a török veszedelem, miért Béccsel hadakozott, a többi országgal nem is beszélve. Sok dolog nem volt körülötte tiszta, aki őt pozitív példaként említi, igencsak felületesen ismeri a történelmet.


"Véleményem szerint egy olyan diktatúra, ahol a kormány tényleg az országért tesz, és másodlagos saját maga, és azért "likvidálja" a többi pártot, hogy biztosítsa a helyét, hogy továbbra is zavartalanul építhesse az országot (tudom, hogy nincs ilyen, de jó volna.)"

Szerinted a komcsizmust hogy építették ki? Eleve azzal a szándékkal harcoltak a prolik, hogy na majd mindenkinek szar lesz, vagy egy pozitív eszméért harcoltak?


"Az a mentalitás van, hogy "minek menjek el szavazni, úgysem az lesz, amit mondanak, meg amit szeretnénk".

Kérdező: Az ember mindig arra szavaz, akit szimpatikusnak tart."


Ja értem már, hogy miért akarod kicsinálni az összes többi pártot. Ha nincs más, akkor csak te lehetsz szimpatikus. Vagy talán csak te lehetsz unszimpatikus, erre nem gondoltál? Persze ilyenkor kell gyorsan keríteni egy ellenséget, (zsidó, gyíkember, feketék, balkezesek, melegek, boszorkányok, szőkék... tök mindegy, csak ne engem, hanem valaki mást utáljanak. Plusz a közös gyűlölet kicsit mozgósítja is a tömeget, más kérdés, hogy milyen irányba. Ugye, megvan a forgatókönyv?


Na most.. a megfelelő szavak, a jó retorikai képesség elengedhetetlen

- II. Goebbels gyere már!


"A nagyhatalmaknak pedig biztos, hogy nem érdeke egy ilyesfajta ország létezése."

Kérlek magyarázd már el nekem, hogy miért szúrja Magyarország a nagyhatalmak tökét!

Talán mert a Föld szívcsakrája nálunk dobog, és a "jóufók" csak velünk kommunikálnak, mert mi vagyunk a felsőbbrendű lények?


Sok sikert. Remélem, hogy hamarosan kinyitják ismét az OPNI-t, és nem okozol nagy zavart.


Tudod van egy lelki betegség, aminek az egyik tünete pont ez a "megváltó küldetéstudat", másik, hogy nincs betegségtudata, sok más is van. Az ilyeneknek könnyen lesz üldözési mánia, stb. de ez is csak tünet. Csórikámék skizofrén betegségcsoport egyik súlyos fajtájában szenvednek.

Őszintén: jobbulást!

2016. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!