Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem indítanak magyar...

Miért nem indítanak magyar befektetők országos, ingyenesen elérhető kereskedelmi televíziót, mely a "magyar értékeket" közvetítve működik?

Figyelt kérdés

Néhány kérdéssel lejjebb volt téma, hogy az RTL Klub június 4-én is többet foglalkozott a holokauszttal, mint Trianonnal. Az RTL Klubról úgy általában rossz az emberek egy részének véleménye, szennycsatornának nevezik, balliberálisnak, cionistának, retektévének.


Felmerül a kérdés, hogy ma amikor Magyarországon a digitális földi sugárzású rendszeren bárki indíthat országosan, ingyenes elérhető tévécsatornát, mi az oka annak, hogy még mindig az RTL Klub a legnézettebb tévéadás és egyetlen magyar vállalkozó, vagy befektetői csoport sem lát abban fantáziát, hogy elindítson egy új csatornát vagy a már meglévő kormánypárti hírcsatornák valamelyikét általános csatornává alakítva (hírTV, Echo TV) ingyenessé tegyék mindenki számára.


Az így kialakításra kerülő csatornán végre tényleg a magyarok problémáival lehetne foglalkozni, lehetne ismeretterjesztő sorozat Trianonról, készülhetne egy a magyarok életviteléhez közelebb álló napi sorozat stb.



2015. jún. 6. 11:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Mert nem érdekelne egy kis rétegen kívül senkit.

Ki nézne történelmi műsort, meg turbómagyarkodást, amikor lehet nézni amerikai filmeket, meg melleket?


És ezzel nincs is sok baj. A sok holokausztos műsorról meg el kell kapcsolni és kész. Arra való a távirányító.


Hihetetlen amit itt egyesek lenyomnak, úgy beszélnek, mintha a TV fegyvert fogna a fejükhöz, hogy kényszerítené őket, hogy éjjel nappal budapestet nézze meg az ilyeneket.


Szégyen, csak provokálni jönnek fel.


Vagy nem? Ennyire szolganép a magyar, hogy még a TV-t se tudja irányítani, hanem azzal is őt irányítják?


:D Gáz.

2015. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Úgy tudom a Jobbik felvetette egy csatorna indítását. De az tudni kell, hogy nem egyszerű. Pályázni kell frekvenciára is, én úgy tudom. Ezen felül meg rengeteg tőke kell. Be kell szerezni stúdiót, kamerákat, egyéb elektronikai eszközöket. Akkor le kell szerződtetni egy stábot is. Ki kell találni egy műsorkínálatot. Saját gyártású műsorokhoz szükséges előkészületeket meg kell tenni. Ennek része persze a műsorhoz tartozó stúdió, és a stáb. Akkor ugye kell egy műsorvezető is. Plusz még számos szakember. Ilyen saját gyártású műsor pl. egy híradó. És akkor még egy perc műsorsugárzás sem volt, csak előkészültek.

Aztán amikor meg sugároznak, akkor idővel visszajöhet a befektetett tőke, de ehhez meg nézettség kell.

Szóval nem két fillér egy csatorna indítása, és nem is egyszerű feladat, mert komoly technikai szakembereket meg kell fizetni. Nem olyan egyszerű ez, mint elsőre tűnik.

2015. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Mert a kutyát nem érdekelni ez az erőltetett szittyáskodás.

Még az ápádsávosok sem néznék 0-24-ben az biztos. Csak arra arra lenne jó, hogy lám-lám ilyen is van. Kb. olyan ez amikor az Újszínháznál megjelentek a mélymagyarok/gárdisták hogy demonstráljanak, de az sem tudták miről van szó. Szinházba is csak max. akkor voltak amikor a napközivel elmentek bábszínházba.

Kb. olyan mint amikor megveszik Wass Albi könyvét és kiteszik a könyvespolcra,de nem olvassák. Lényeg az, hogy legyen......mert mit szólna a többi szittya.... Szánalmasak



Ez a video a tüntetésen készült:


https://www.youtube.com/watch?v=ryGGzNl3YZI


Szinvonal az megvan

2015. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

# 2:


Frekvenciára már nem kell pályázni az az analóg földi sugárzás idején volt. A digitális sugárzáshoz csak megállapodást kell kötni az Antenna Hungáriával, és fizetni a sugárzási díjat (mint a TV2 és az RTL Klub teszi).


A többi természetesen befektetés. De ma is vannak jobboldali hírcsatornák, melyeknél ott vannak az emberek és az eszközök. Holnaptól mondhatná azt akár Simicska, akár Széles Gábor, hogy új műsortervvel áll elő és a hírTV vagy az Echo TV a jövőben általános kereskedelmi televízióként működik tovább az RTL Klub vetélytársaként.

2015. jún. 6. 12:10
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Miért írtad ki ugyanazt a kérdést mégegyszer?

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__691..


Mellesleg van magyar csatorna nem is egy: Országos: EchoTv, HirTv, és ott vannak a helyi tv-csatornák: FixTv, Hatos-csatorna, LélekTV, stb, csak keresni kell!

2015. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

# 3:


Itt most nem szittyáskodásról van szó. Én arra gondolok, hogy egy ellen RTL Klubot kell csinálni. Egy magyar tulajdonosokkal rendelkező általános kereskedelmi tévét, melyben nincsen a sokak által népbutítónak tartott Éjjel-nappal Budapest, Valóvilág, Barátok közt stb. hanem ezeket kiváltó, szórakoztató, de magyarokhoz közelebb álló műsorok mennek. Nem kell esténként Wass Albert műveket felolvasni élő adásban, de például ez beleférhetne hétvégén a délelőtti programba.

2015. jún. 6. 12:17
 7/25 A kérdező kommentje:

# 5:


Nem írtam ki még egyszer én ott a 10-es válaszok környékén lettem leszázalékolva, hogy idióta vagyok, mert nem az RTL Klubot szidom, hanem a megoldást keresem.

2015. jún. 6. 12:18
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Ingyen Online TV - Internetes TV adások:

[link]


Magyar televíziócsatornák listája:

[link]


Magyar Tv-csatornák:

[link]

2015. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%
Megsértődtél, hogy az alatt a kérdés alatt sem volt vevő snki erre a hűlyeségre, úgyhogy inkább kiírtál egy külön kérdést? Gratulálok. Attól, hogy az rtl szar még nem kell mindenáron jobb tv csatornát csinálni, nem nézed és kész. Ha nem tetszik Eiffel-torony, akkor sem építesz egy másikat csak nem nézed meg és kész.
2015. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

# 9:


Szerinted tehát az hülyeség, hogy legyen egy magyar értékeket közvetítő kereskedelmi csatorna, de az nem hülyeség, hogy az RTL Klubra kényszerítsük rá, akár állami szinten, hogy beszámoljon objektíven Trianonról?


Ha nekem nem tetszik az autód színe, akkor én követelhetem az államtól, téged kötelezzen arra, hogy festesd át az autód.

2015. jún. 6. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!