Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire befolyásolhatja egy...

Mennyire befolyásolhatja egy választás eredményét a miniszterelnöki vita?

Figyelt kérdés
Nálunk egy ideje megszűnt ez a "műfaj",én őszintén szólva,hiányolom.De ha lenne,vajon befolyásolná érdemben egy-egy választás eredményét?

2016. aug. 1. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
1 órányi mocskolódásért, hazudozásért senki nem változtatná meg a 8 év alatt megszerzett véleményét.
2016. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

# 1/1 Időpont ma 19:42


Azért amikor volt nálunk vita, az kimutatható változást okozott az urnáknál. Nem véletlenül fosik tőle a jelenlegi. :-D

2016. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Én kedvelem ezt a műfajt, jókat nevettem a Gyurcsány orbán vitán is, akkorákat hazudtak hogy csak úgy füstölt, ott már Orbán tizennegyedik havi nyugdíjat ígért a szavazó nyugdíjasoknak, nos láthatjuk mi lett a sok hazug ígéretből.

Én már akkor sem hittem el egy szavát sem, és azóta sem hiszem el neki egy szavát sem, csak nevetek a blődségén.


[link]

2016. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
orbánc buktáiban azért rendesen benne volt hogy a vitákon szétalázták. Ha nem adják a szájába a sza vakat már nem olyan megnyerő személyiség;)
2016. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!