Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt a gyakori kérdéseken,...

Itt a gyakori kérdéseken, miért nem lehet megkérdezni a külhoni magyaroktól a trianonnal kapcsolatos véleményüket?

Figyelt kérdés
ma törölték innen az egyik kérdésemet.... ami e témát feszegette részben.
2016. aug. 1. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Azért, mert erről jobb, ha nem tud a magyar jobboldal. El kell hitetni velük, hogy a határon túliak se szeretik őket.

Moderátoroknak: Remélem ezt a kérdést is törlitek, nehogy a a válaszomat mások is meglássák.

2016. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az volt a kérdésem hogy a gúnyhatáron túl élő magyar testvérek szerint lesz e még nagy magyarország... lényegében ez volt a kérdésem lényege. :/ nem értem,akkor ez az oldal nem független? pontosan már nem tudom felidézni,de a lényege ez volt.
2016. aug. 1. 21:19
 3/9 A kérdező kommentje:
mindenesetre elég nagy csalódás lenne,ha ezt a kérdésemet is törölnék. akkor inkább kérném a törlésemet is egyben.
2016. aug. 1. 21:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a moderátorok liberálisak. Előszeretettel törölgetik a nem liberális véleményről tanúskodó megnyilvánulásokat.
2016. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
aha.......
2016. aug. 2. 11:40
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Mert szabálytalanul írtad ki a kérdést. Olvasd el a szabályzatot, annak megfelelően fogalmazd meg, és lám, rögtön nem fogják törölni.
2016. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
totálisan kérdés volt kiírva.....
2016. aug. 2. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
A szabályzatnak szinte semmi köze ahhoz, hogy mit törölnek és mit nem, különösen a politika rovatban. Más kérdés/válasz meg egyértelműen sérti a szabályzatot, mégis meghagyják, pl. a legtöbb magyargyűlölő kommentet.
2016. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mièrt ne lehetne? Ìgy pàr év utàn vàlaszolok, hàtha egyszer elolvasod. Dèlvidèkről a vajdasàgbòl vàlaszolok. Attòl eltekintve,hogy òvodàtòl a főiskolàn àt magyarul tanultam, a boltos nèni is magyar ès többsègben mindenki itt a környèken,közel teljes mèrtèkben èlhetem meg a magyarsàgom DE attòl mèg fàj,hogy màr nem a mi földünk.. A szerbet haladò szinten beszèlem csak ìgy nèha kellemetlen a rendőrsègen vagy egyèb helyeken ahol nem magyar ügyintèző. Bàrmennyire is szeretnèm, sajna kètlem,hogy valaha is visszakerül.. Règebben regeteg szerbet telepitettek be,hogy az etnikai arànyok vàltozzanak. Tàmogatàst, hàzat , földet kaptak.. ìgy azèrt màr legtöbb helyen többsègben vannak. Ez miatt kètlem, mert màr nem lenne jogos mivel ők többen vannak itt... Talàn azèrt kapunk nèmi tàmogatàst az anyaorszàgtòl,hogy megmaradjunk itt minèl többen, hàtha egyszer lesz valami lehetősèg... Minden esetre èn őszintèn örülök,hogy vègre megkaptuk az àllampolgàrsàgot ès így hivatalosan is magyar lehetek, nekem ez sokat jelent.
2019. márc. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!