Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fognak a magyarokról...

Mit fognak a magyarokról világszerte gondolni ha meg lesz kvóta szavazás?

Figyelt kérdés
Európa szerte ellenezzük ezt az arab áradatot. De azt is tudja mindenki, hogy már eldöntött a kvóta, mi is aláírtuk. Nem volt kötelező pedig, de legalább is lehetett volna húzni az időt. De így tiszta ciki. Nem tüntet fel ez minket hülyének? Hogy mi ennyire buta nép vagyunk, hogy megyünk szavazni a semmire?

2016. aug. 2. 19:27
1 2 3
 11/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%
Nekem német (bajor) kisemberek azt mondták, hogy milyen jó nekünk, hogy itt nincsenek mindenféle rosszarcú népek. Szerintem Németországban se nagyon akarnának migránsokat, ha kiírnának róla népszavazást. Mármint az egyszerű emberek nem. Az, hogy Merkel még hívja is őket, az más.
2016. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Semmit.


Sehová nem kellenek.

2016. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
65%
Rohadtul fogok aggódni amiatt, hogy Szváziföldön mit gondolnak a magyarokról.
2016. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

ma 20:48


Te durván ámítod ám saját magad, nem lenne jobb mégis a valóság? És forrást magadtól miért is nem találsz? Trócsányi a Fidesz igazságügyi minisztere jó lesz? Mikor megkérdezték mi az értelme ennek a komédiának mikor már meg van a döntés, azt nyilatkozta ja ez a jövőbeni még nem is létezőekre vonatkozik:


„ez két párhuzamos ügy, az egyik [a 2015 szeptemberi kvótadöntés] a múltat, a másik [a népszavazás] a jövőt jelenti”


A magyar igazságügyi miniszter Le Figaro című francia napilap honlapján megjelent véleménycikke:


"A tárcavezető arra is felhívta a figyelmet, hogy a népszavazás eredménye a jövőbeni, még nem elfogadott döntésekre vonatkozik, és ellentétben azzal, ami a francia sajtóban olvasható, nem vonatkozik az Európai Unió Tanácsának tavaly szeptember 22-i döntésére a kötelező betelepítési kvótát illetően, amelyet Magyarország megtámadott az Európai Bíróságon."

Na ennyire komoly következményekkel számolj, minden marad a régiben."


Ezért használja az "üzenjünk" formulát a kormány, mert hatása semmi nem lesz, ha ez neked magas erről ennyit.



"erre játszanátok ti is"

"politikátokért"

"össze vissza hazudoztok szokás szerint"

"Ti is tudjátok"


Te most ilyenkor hozzám beszélsz? Én vagyok a baloldal neked? Mert akkor kicsit fordítva ülsz azon a bilin :DDDD



A migrációt nálunk a baloldalon is elutasítják néhol ha csak ettől vagy úgy oda meg vissza, LMP-nek hívják őket, szóval kár jobbra meg balra mutogatni, csak a nem tudásodat fitogtatod még ezzel is.

2016. aug. 2. 22:10
 15/29 A kérdező kommentje:

"Rohadtul fogok aggódni amiatt, hogy Szváziföldön mit gondolnak a magyarokról."


Ne aggódj, csak Európa fog rajtunk rötyögni.

2016. aug. 2. 22:12
 16/29 A kérdező kommentje:

"Németországban se nagyon akarnának migránsokat, ha kiírnának róla népszavazást."


Szerintem sem akar senki, én sem. Csak ez a lejáratás, hülyének nézés ezzel a nagy büdös kamu szavazással. Nem kell aláírni mikor ott az idő, persze akkor le kell mondani az uniós pénzről is. Hú csak tán nem a csapolható eu-s pénzforrásért írta alá Orbán is? Aztán nekünk meg jön a pofánkba a kvótareferendum ami semmit nem ér, jó játék hülye gyerekeknek szinten.

2016. aug. 2. 22:16
 17/29 anonim ***** válasza:
65%

"nem vonatkozik az Európai Unió Tanácsának tavaly szeptember 22-i döntésére a kötelező betelepítési kvótát illetően, amelyet Magyarország megtámadott az Európai Bíróságon"


Rákerestem, ahogy javasoltad:

[link]


Az első találat volt ez, tojok rá, hogy MNO vagy Blikk, nem szelektáltam.


A lényeg:

"Az EU-tagországok belügyminiszterei kedden nagy többséggel elfogadták 120 ezer menekült szétosztásának tervét. Csehország, Magyarország, Románia, Szlovákia ellene szavazott, Finnország pedig tartózkodott – jelentették közösségi források."


Tehet MI NEM szavaztuk meg, a többség, RAJTUNK KÍVÜL döntött így. Ez egybevág azzal, hogy Magyarország megtámadta az Európai Bíróságon a döntést. Tehát még csak EL SEM FOGADTÁK. Ezt a döntést megpróbálják ránk erőltetni, pedig a józan ész is azt diktálja, hogy az, hogy kit fogad be egy ország, az az adott ország BELÜGYE. Más országok nem mondhatják meg, hogy kikkel KELL együtt élnünk a saját országunkban.


Tetszik érteni?


"A migrációt nálunk a baloldalon is elutasítják néhol ha csak ettől vagy úgy oda meg vissza, LMP-nek hívják őket"


Akkor az LMP-nél végül is olyan gerinces, "tökös" gyerekek vannak, akik nem teszik szóvá a véleményüket, hanem inkább csak hallgatnak a sötét kis pisiszagú barlangjaikban? Nem értetek egyet a kvótával, de a megoldás az, hogy akkor inkább nem is mentek el szavazni? Ez mivel jobb az Együtt és társai hozzáállásánál? Egy kutya!

2016. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
55%

"Ne aggódj, csak Európa fog rajtunk rötyögni."


Majd leköti őket a rengeteg "nem radikális" migráncsuk.

2016. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
#15: akkor a kérdésed csak a hatásvadászat kedvéért szólt az egész világról? Ejnye.
2016. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

"Tehet MI NEM szavaztuk meg, a többség, RAJTUNK KÍVÜL döntött így. Ez egybevág azzal, hogy Magyarország megtámadta az Európai Bíróságon a döntést. Tehát még csak EL SEM FOGADTÁK."


Atyaúristen, durván megdöbbentő látni ahogy félremagyarázod magadnak amit olvasol, csak mert így szeretnéd, hogy legyen. Semmi amit írtam vagy találtál NEM ezt jelenti.


Megtámadták, na ez igaz! Figyelem, ennek köze SEMMI, nulla a kvótaszavazáshoz, annak az eredményéhez tényleg SEMMI de SEMMI akármi is lesz a vége. Különben szerinted miért nem várták meg vele a referendum eredményét????


Szerintem további szép álmokat neked ehhez az alternatív valósághoz amit megteremtesz a fejedben magadnak :))))))

2016. aug. 3. 06:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!