Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fognak a magyarokról...

Mit fognak a magyarokról világszerte gondolni ha meg lesz kvóta szavazás?

Figyelt kérdés
Európa szerte ellenezzük ezt az arab áradatot. De azt is tudja mindenki, hogy már eldöntött a kvóta, mi is aláírtuk. Nem volt kötelező pedig, de legalább is lehetett volna húzni az időt. De így tiszta ciki. Nem tüntet fel ez minket hülyének? Hogy mi ennyire buta nép vagyunk, hogy megyünk szavazni a semmire?

2016. aug. 2. 19:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
57%

Mint ahogy én is marhára letojom, hogy a belgák, a franciák vagy akárkik nyugaton milyen témában írnak ki népszavazást a saját országukban, úgy szerintem ők is letojják, hogy mi mit csinálunk. Kisebb bajuk is nagyobb annál, hogy egy kis kelet-közép-európai ország miről szavaz éppen.

"De így tiszta ciki. Nem tüntet fel ez minket hülyének?"

Röhögjön. Én is röhögök rajtuk, mikor arról vitatkoznak, hogy mekkora legyen a konzervuborka görbülete...

2016. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
9%

"már eldöntött a kvóta, MI IS ALÁÍRTUNK"

"Az EU-tagországok belügyminiszterei kedden nagy többséggel elfogadták 120 ezer menekült szétosztásának tervét. Csehország, Magyarország, Románia, Szlovákia ellene szavazott, Finnország pedig tartózkodott – jelentették közösségi források."


A forrás alapján hazudsz, mi nem írtuk alá, ellene szavaztunk.


Naná, hogy most nem is arról a kvótáról lesz népszavazás, amit tavaly az EU-tagországok belügyminiszterei nagy többséggel elfogadtak (ismétlem, Magyarország NEM fogadta el, sőt, meg is támadta ezt a döntést).


Az úgy tudom, hogy rögzített számokat tartalmazott, Magyarországot kb 1000 menekült befogadására szeretnék kötelezni. Ezek tények.


Nagyon jól látod, hogy létezik ehhez hasonlóan egy másik kvóta tervezet, ami nem tartalmaz felső számbeli és időbeli korlátozásokat, a mostani népszavazás ennek kíván gátat szabni.


"Akarja-e, hogy az Európai Unió az Országgyűlés hozzájárulása nélkül is előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"


Nem hivatkozik semmiféle már meglévő kvótára/intézkedésre, ez a jövőre vonatkozik. Gyanítom, hogy ha sikeres lesz a népszavazás, akkor alkotmány módosítás lesz a dologból, hogy az ilyen jellegű EU-s rendeletek Magyarországon ne tudjanak érvényesülni.


Ha népszavazás nélkül tennék ezt meg, jó eséllyel telesírná a világot a baloldal, hogy ez milyen kirekesztő, meg szembe megy az EU-s irányelvekkel. Bár valószínűleg így is ezt teszitek majd, mert az áruláson kívül másra nem vagytok képesek (ezt diktálja a szánalmas kis internacionalista világképetek).

2016. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
67%
Már nem lesz idejük semmit sem gondolni, mert a migránsok végeznek mindegyikkel.
2016. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

"A forrás alapján hazudsz, mi nem írtuk alá, ellene szavaztunk"


Ez tényleg kész. Ne haragudj, hogy most már kimondom úgy ahogyan van, te valami végtelenül buta vagy.


Hát le van írva, te is beidézed: "Az EU-tagországok belügyminiszterei kedden nagy többséggel ELFOGADTÁK!!!!!!"


Nem érted ez mit jelent? Attól függetlenül, hogy kik szavaztak ellene a többség MEGSZAVAZTA, hát hogy nem érted? Mi elleneztük, de mivel a többség megszavazta mi, azaz Orbán is aláírta tavaly szeptemberben, nem vállalta az ellenkezéssel járó uniós szankciókat. Ezt támadták meg később. Hát hogy nem bírod ezt megérteni?


Nagyon buta vagy és ezeket a szádba rágni hát tényleg fárasztó. A többiek akik itt írogatnak legalább nem ennyire borzasztó sötétek, attól függetlenül, hogy ellenkezik a véleményünk.

2016. aug. 3. 13:01
 25/29 anonim ***** válasza:
48%

Forrás:

[link]


Én lennék a buta? Járj utána mielőtt hülyeségeket beszélsz. Az önkéntes kvótát írta alá Orbán, még nyáron, AZAZ a szeptemberi KÖTELEZŐ kvóta szavazás ELŐTT, amit viszont elutasítottunk. Ez két külön dolog. Ott a forrás! Miért hazudozol össze vissza? Mik a forrásaid? Ezt mondta a DK-s nyugdíjas az utcán?! Ne nevettess már! Nem lehetsz ekkora nyomoronc! Egy darabig rágták ezt a csontot az ellenzékben, de mostanra már lecuppantatok róla, csak neked még nem szóltak a vágóhíd felé tartó sor elejéről, hogy más nótát kell énekelni.


Ha az első is a kötelező kvótáról szólt volna, akkor mi szükség lett volna a második, szeptemberi szavazásra? Ja, hogy ez alapvető logika, ez már nem adja neked, ugye?


"Az EU-tagországok belügyminiszterei kedden nagy többséggel ELFOGADTÁK!"


De MI nem, megtámadtuk a döntést. Fogjad már fel. Más országok belügyminiszterei NEM dönthetnek arról, hogy kikkel kelljen együtt élniük a magyaroknak! Tudom, hogy ezt szeretnéd, DE NEM ÍGY VAN. EZÉRT támadtuk meg.


Nem látom még azt az 1000 menekültet az országban, akit a kvóta alapján ide rendeltek! Vagy Te igen? Ha nincsenek itt, akkor ez még nem lefutott ügy. Amíg mi nem egyezünk bele, bizony nem hoznak be egyetlen embert sem a kvóta alapján. Az, hogy más nemzetek árulói hogyan szavaztak, tökmindegy!


"Orbán is aláírta tavaly szeptemberben, nem vállalta az ellenkezéssel járó uniós szankciókat. Ezt támadták meg később."


Most akkor döntsd már el, hogy aláírta, vagy megtámadta? Hozd a forrást, hogy elfogadtuk volna a szeptemberben tárgyalt KÉNYSZER betelepítést, ne pedig hazudozz össze vissza. Eddig csak arról találtam forrást, hogy azt elutasítottuk és megtámadtuk.


"Nagyon buta vagy és ezeket a szádba rágni hát tényleg fárasztó."


Hülyeséget nem is fogsz a számba rágni. Mert ez az aláírta-megtámadta fordulat nem nagyon jön ki egymással. De mit is várhatnánk egy baloldali hazugságtól? Ehhez sem értetek!


"A többiek akik itt írogatnak legalább nem ennyire borzasztó sötétek, attól függetlenül, hogy ellenkezik a véleményünk."


Te beszélsz a sötétségről kicsi rigó? Hozzál hiteles forrásokat! Tudod nem úgy kell érvelni, hogy mindenféle hazugságot kitalálsz, aztán aki nem ért egyet vele, azt lehülyézed. Valahogy jobban hiszek a kormány álláspontjának, amikor azt mondták, hogy ők csak az önkéntes kvótát fogadták el, mint neked. Mert a Te állításaid annyit érnek, mint egy lágy szellentés a tavaszi levegőben, egy darabig ott van, kellemetlen, aztán elillan.

2016. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

ma 13:33


Hát édes istenem... Én itt azt hiszem feladtam. Te nem érted az egészet úgy en bloc, nem is fogod. Még csak annyit megírnál hány éves vagy, mert ez elképesztő. De őszintén!

2016. aug. 3. 14:02
 27/29 anonim ***** válasza:
48%

"Még csak annyit megírnál hány éves vagy, mert ez elképesztő."


Pistuka, anyukád vagyok, hát nem ismersz meg? Mondtam, hogy ne játssz apuka gépével, mert ha rajtakap, hogy megint a 444-re kommentelgetsz, újra egy hétre net nélküli szobafogságba kerülsz!


"Én itt azt hiszem feladtam."


Mit adtál fel? El sem kezdted. Egy hiteles forrást sem hoztál, ami alapján a messzemenő következtetéseid levontad. A standard balos dumát nyomatos, amit a szádba adtak. Hozzál konkrétumokat, nem a Te agyament előregyártott kamu véleményedre vagyok kíváncsi.


De hogy idézzek kicsit balról is:

[link]


Ők is csak találgatnak, hogy kinek volt igaza. Szerintük természetesen INKÁBB az ellenzéknek (ők sem tudták egyértelműen kijelenteni). Persze, hiszen a 444-ről van szó. De nézzük a tényeket:

1. az első kvóta szerinti kb 1000 menekült nem érkezett meg országunkba

2. büntetést sem kellett fizetni eddig még utánuk

3. a nyugati liberális sajtó és politikusok arról csacsognak, hogy mekkora nácik vagyunk, hogy nem fogadjuk be a menekülteket (nocsak, akkor ők is lemaradtak volna arról, hogy "Orbán aláírta a kvótát"?), illetve azon filózgatnak, hogy mivel kellene megbüntetni bennünket.


Persze, mindez tévedésből történik, ugye? Hiszen a kvótát "elfogadtuk", nincs mese!


Egyébként, ha netán az első 1000 migránst be kell nyelnünk (természetesen az utánuk járó büntetést), az még nem akkora baj. Az lenne az igazán problémás, ha a limitációk nélküli kvótát kellene elfogadnunk. Ezért van értelme elmenni szavazni.


De azt csinálsz, amit akarsz. Maradhatsz a pisiszagú barlangodban is, azt rebesgetve, hogy "Európa szerte ellenezzük ezt az arab áradatot" (persze, persze, főleg Te!). Leszünk elegen, senkinek nem fogsz hiányozni!

2016. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

ma 18:48


Mind ehhezz már tényleg csak gratulálni tudok :DDDDDDD

2016. aug. 3. 19:42
 29/29 anonim ***** válasza:
2016. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!