Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudnék még harcolni a...

Hogyan tudnék még harcolni a drogok és a drog dílerek ellen?

Figyelt kérdés

A városban, ahol élek, hemzsegnek ezek a patkányok. Mintegy 30 drogos és 10 díler nevét adtam oda a rendőrségnek ( nem most, már jó ideje ), de ők semmit mem lépnek.

Egy olyan mozgalomért, mint ami Oroszországban van* én kerülnék börtönbe, méghozzá jó sok évre.

Hogyan lehet harcolni a drogok ellen?



* [link]


[link]


2016. aug. 3. 21:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Most már látom miért vannak dílerek. Nem a kereslet miatt. Nem is a korrupció miatt. Miattatok. Hogy a társadalom teljesen elfogadja azokat az embereket, akik mások tönkretételéből húznak hasznot.

Megnéztétek a videót? Nekem is pont úgy tűnik, hogy őket nem érdeklik a dílerek, minek harcolni ellenük, stb.

Ja nem, megalázzák, megverik őket, amit érdemelnek.


"A díler talán fegyvert fog..."

Nem, de akinek van drogos ismerőse, rokona, akárkije, az tudja, hogy ebből nem lehet csakúgy kiszállni. Persze ezt lehet mondani egy olyannak, aki még csak filmben látott drogot, úgysem hiszi el.

2016. aug. 4. 10:48
 12/14 Lakatos Géa válasza:
45%
Már ne is haragudj kedves kérdező de te egy kockafej vagy, falnak fordított fejjel.
2016. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Nem, de akinek van drogos ismerőse, rokona, akárkije, az tudja, hogy ebből nem lehet csakúgy kiszállni."


Dehogynem. Én is kiszálltam.

2017. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

""Nem, de akinek van drogos ismerőse, rokona, akárkije, az tudja, hogy ebből nem lehet csakúgy kiszállni."


Dehogynem. Én is kiszálltam."


Úgy hogy leültettek. Így könnyű ! -.-

2017. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!