Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért olyan emberek tüntetnek...

Miért olyan emberek tüntetnek a drogok ellen akik a sárga földik isszák a kannást és a kommersz páleszt? Miért olyanok vannak a melegházasság ellen, akik otthon verik a feleségüket és a gyereküket?

Figyelt kérdés

2016. júl. 9. 13:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Amit állítasz, igazold is.
2016. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Hát jah vagy arról beszéljünk már hogy a melegek között is van ám erőszak, ütik-vágják egymást:D

Múltkor is két homi a nyílt utcán r+++++ancozta majd ütötte egymást :D

2016. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem iszom nem drogozom még kávét is csak havonta iszom maksz mégse támogatom a drogokat. Vagyis felőlem drogozzon aki önszántából teszi csak fizesse ki a kórházi ellátását. Nekem nincs feleségem mégse tiltanám a melegházasságit márcsak a vagyoni hercehurca miatt is tuggyák meg milyen az amikor a másik a pénzedért nyúl a gatyádba. Tudom hogy egyfajta családmodell szétverésére irányulnak ezek a dolgok de ha nem reklámoznák tehát nem mondanák be ötvenszer és nem ezt lehetne olvasni a 444 en hogy melegházasság akkor támogatom. Mivel szerintem a vagyoni megosztás miatt előjönne végre nálluk is a na hoppá kivel jártam eddig dolog ami a legrosszabb egy párkapcsolatban.
2016. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Miért? Olyan emberek tüntetnek a drogok ellen?
2016. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
Egészségesen élek, helyesen táplálkozok, edzek, nem dohányzom, nem iszom, nem dorogzok, nem qrvázok stb. Mégis ellenzem ezeket; a drogtól kezdve a melegházasságig mindent, amit felsoroltál, mert egytől-egyig egészségtelen, illetve természetellenes dolgok.
2016. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeknek a dolgoknak semmi összefüggésük nincs :) btw én nem ellenzem egyiket sem
2016. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

# 5


"a drogtól kezdve a melegházasságig mindent, amit felsoroltál"

Ezt a kettőt sorolta fel.


"egytől-egyig egészségtelen, illetve természetellenes dolgok"

Milyen indoklás már ez, hogy ellenzed a természetellenes dolgokat? Az is természetellenes, hogy most itt a gépeden pötyögsz, miért nem természetesen egy barlangban rajzolsz a falra?

2016. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
9%
A pia korant sem olyan karos mint a drogok...
2016. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"A pia korant sem olyan karos mint a drogok.."


Így van, alkoholt lehet mértékkel, kulturáltan is fogyasztani, a drogokról ez nem mondható el.

2016. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
igen, de egyébként hallottál már olyat, hogy valaki annyira bevolt szívva, hogy megverte a családját? mert én még nem, ellenben olyat igen aki ezt megtette részegen. valóban, a droggal árt MAGÁNAK az ember, az alkohollal meg nem CSAK magának, hanem MÁSOKnak is.
2016. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!