Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Súlyos munkaerőhiány" mégis...

"Súlyos munkaerőhiány" mégis telített szakmák?

Figyelt kérdés

Pályakezdőként kezdtem el munkát keresni a vegyiparban. Kelet-magyarországon lakom, ám nem nagyon van lehetőségem megfelelő munkahelyet találni.


Olvastam több helyen is, hogy alig van munakerő nyugat-magyarországon. Mégis milyen szakmákban van ott ez? Az autogyárak tele vannak emberekkel, sőt, az AUDI még a botrány miatt elbocsájtott embereket. Mercedes majd bővít, igaz az nem nyugat, de az én helyzetemhez képest igen és innovatív.

MOL semmire sem reagált, bármit és bárhová küldtem el nekik. BP szintén. MOL-LUB szintén semmi. Alapból ez a kémia szakirány mindig is egy hiányszakma volt és az országban csak 3 iskola ad ki technikusokat.


Mégis mit várnak el, minek kell lennie az embernek?


2016. aug. 4. 21:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem bővítik a vegyipart, nincs állás már benne, csak protekciós alapon lehet bekerülni ez van haver!
2016. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gyorsan felejtsétek el az összes magyarországon működő céget.A multikat is.Irreális elvárásaik vannak a munkavállalóval szembe semmi se jónekik.Menjetek londonba meg az usaba ott mindenkit felvesznek .Akinek meg van használható nyelvtudása az meg pláne húzzon innen minélgyorsabban a gerelybe.Tragédia ez az ország.Hamarosan a saját sz..rába fog belefulladni.
2017. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!