Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikgyűlölők gyülekező!...

Jobbikgyűlölők gyülekező! Indokoljátok meg, szerintetek miért vesznénk el ha a Jobbik kerülne a Parlamentbe?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak a panaszkodás megy (nem mondom, hogy teljesen alaptalanul), viszont senki a füle botját sem mozdítaná meg azért, hogy változzon a helyzet nálunk. Tudom, most jönnek a pesszimisták és elkezdik ismételgetni, hogy "itt bizony nem lesz semmi". Ami pedig szintén nem igaz, mivel rajtunk múlik.


Ha semmi nem jó. Engem az érdekel, hogy a Jobbik miért nem jó. Aki tényleg meg tudja nekem mondani, az bővebben fejtse ki ha lehet.



2016. aug. 7. 18:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy tudom,hogy a Jobbik ott van a Parlamentben.
2016. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%
A balosok szerint a Jobbik fasiszta párt. Ez nem igaz, mindig is elhatárolódott tőle. A balosok nagy része még az előző rendszerben él agyilag, a másik fele meg liberális. Odaadnák az országot a sok jöttmentnek, ingyenélőnek és elvárnák, hogy a jobboldaliak meg bólogassanak hozzá.
2016. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Elsőhöz

Köszönöm a szóviccet, elsütötted. De ahelyett, hogy valós indok nélkül idetolod magadat, és ennyi a véleményed, akkor inkább kapcsold vissza az RTL Klubbot.

2016. aug. 7. 18:13
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Tudod, az általad kérdezett párt két alapvető tulajdonságra épít. A magyar emberek butaságára és aljasságára.

Ez pedig nehezen visz bárhova is.

2016. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%

Akárki is kerül a parlamentbe, el vagyunk veszve ez már tény. A Jobbik is már csak a hazugságaival operál, és már ők maguk sem hisznek a változásokban.


Mondom én, egy volt Jobbikos, most már külföldre készülő, diploma előtt álló fiatal.

2016. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
35%
a balosok szerint mindenki fasiszta aki nem osztja a legszélsőségesebb liberális nézeteket, mármint a szó prejoratív értelmében
2016. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Hol volt itt a szóvicc?Ha esetleg arra vagy kíváncsi,hogy miért lenne baj,ha a Jobbik kormányra kerülne,miért nem azt kérdezed?
2016. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

Pedig hirtelen én is azt akartam írni, amit az első :)

A kérdező nyilván a Jobbik kormányra kerülésére gondolt.


Erre válaszolva: azért, mert totál dilettánsoknak tartom őket. Ezek a srácok egyszerűen nem értenek semmihez. Évek óta ott vannak a politika élvonalában, de értelmes, használható gondolatot még alig hallottam tőlük. Az a füzet, amit ők "program"-nak neveznek, gyakorlatilag egy üres sallanggyűjtemény, ami leginkább az emberek érzelmére (és nem értelmére) próbál hatni.


És akkor még nem is beszéltem az ilyen gyöngyszemekről, mint Volner János, aki állítólag a Jobbik legjobb gazdasági szakember, csak épp megrekedt a 19. sz-i merkantilista gazdaságpolitikánál. Védővámokról beszél, és, h mi mezőgazdasági ország vagyunk, ezért ezt kell erőltetni. LOL... 100 éve nem vagyunk mezőgazdasági ország.

Magyarország a világ 5. leginkább kereskedelemfüggő országa. Ha valaki ennek az országnak azt javasolja, h védővámokkal és hasonló eszközökkel akadályozza a saját kereskedelmét, akkor azt az embert nehéz komolyan venni.

2016. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
12%

Véget érne a pofátlan mértékű lopás, csalás, hazudozás.

Ez meg egyeseknek nagyon nem jönne jól :]

2016. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
A 4. válaszolóval értek egyet teljesen, nem ismétlem. Viszont -csak a gondolkodás serkentése érdekében- visszakérdeznék: Szerinted miért lenne jobb, ha Jobbik kormányra kerülne?
2016. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!