Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is NEM-et fogtok majd...

Ti is NEM-et fogtok majd mondani az oikofóbira október 2-án?

Figyelt kérdés

Referendumot hirdetett a kormány október 2-ára.


A kérdés valójában nem az aminek elsőre tűnik.

Igazából arról szól, hogy nemet mondunk-e az oikofóbiára.


Akik igennel szavaznak azok csak azt bizonyítják, hogy ők gyűlölködő és kirekesztő oikofóbok!


Az oikofóbia egy fajtája a rasszizmusnak, ami köztudottan sátáni dolog.


Ti oikofóbok vagytok?



2016. aug. 8. 19:54
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

"Oikophobia neéven keresd."


Köszi! Így se kaptam sok találatot de most már értem miről van szó :)

2016. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
43%

# 9

Az a gond, hogy az már tényleg csak egy véglény, aki az IGEN-ből azt szűri le, hogy az illető magyargyűlölő. Amíg valakinek a fejében ez az alapfelállás, addig kár elkezdeni magyarázni, mert ott a sötétség már túl nagy. És én nem ugyanaz a válaszoló vagyok.

2016. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
48%

12: az IGEN-ből azt szűrjük le, hogy nem lenne kifogásod az ellen(sőt támogatnád), ha az EU menekülteket telepítene a saját házad mellé egy frissen felhúzott menekült befogadó központba. Ez következik abból is, ha nem mész el szavazni. A Te döntésed, éljen a demokrácia!


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__800..

2016. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
22%

"The term has also been used in political contexts to refer critically to political ideologies that repudiate one's own culture and laud others."


Nem magyargyűlöletből fogok igennel szavazni, hanem mert nem bízok a magyar kormányokban. Inkább mondja meg Brüsszel, hogy mit csináljunk :p

2016. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

# 13


OK, és ebből hogy jön a magyargyűlölet?

2016. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

"A kérdés valójában nem az aminek elsőre tűnik.

Igazából arról szól, hogy nemet mondunk-e az oikofóbiára."


A kérdés arról szól hogy IGEN-t nyomj a fidesz bármilyen feltevésére. Hogy egyetérts vele, és ezt kinyilvánítsd. Ennek a szavazásnak semmi értelme nincs, az eredményével nem lehet kezdeni semmit. Az egész színtiszta kormánypropaganda, semmi más.

2016. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

#13


Igazad van, ahol az emberek oikofóbok és xenocentristák oda nyugodtan telepítsék csak be a migránsokat.

+++++++++++++++++++++


Mellesleg miért ne szűrhetném ezt le egy nem vagy igenből?


Amikor egy RT-s oldalt linkeltem be akkor abból ti is leszűrtétek, hogy én valójában orosz titkos ügynök vagyok és személyesen Vlagyimir Vlagyimirovics Putyin adja át nekem a pártpénzt. Mivel 0% voltam miután ezt tagadtam és 100%-os volt az aki szerint én még fideszbérenc is vagyok.


A Brexitből is letudtátok szűrni, hogy aki a kilépésre szavazott az egy senkiházi bitang csöves nyugger.


Akkor én miért ne szűrhetem azt le, hogy aki az országunk migránsokkal való elárasztására szavaz az oikofób?

2016. aug. 8. 20:38
 18/44 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a hülyét, aztán csodálkozunk, hogy itt tart az ország...
2016. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

"Igazad van, ahol az emberek oikofóbok és xenocentristák oda nyugodtan telepítsék csak be a migránsokat."


Pontosan erről szól a népszavazás. Meghatározni azokat a területeket az országon belül, ahol sikeresen beindulhatna egy integrációs folyamat. Egyéb kényszerítő hatása úgy sincs, ha hihetünk a baloldali álláspontnak.


Az eddigi menekültszállók nem alkalmasak hosszú távú elhelyezésre, nyilván újakat kell építeni, ha tényleg betelepítésre kerül sor. Már csak az a kérdés, hogy hol?


Én arra bíztatok mindenkit, hogy éljen demokratikus jogával és nyilatkozzon a népszavazáson. Az IGEN-eknek is örülök, akárcsak annak, ha valakinek mindegy (és nem megy el), mert ilyen emberekre is szükség van! Utólag kimutatható, tehát minden szavazat/nem szavazat számít!

2016. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

# 19

Egyébként tetszik a gondolatmeneted erről a dologról. Kár, hogy a kormány nem erre fogja felhasználni a népszavazás eredményét, csak a szokásos károgásra. Pedig látok benne potenciált.

2016. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!