Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mi a magyarok származása?

Most mi a magyarok származása?

Figyelt kérdés
Sokan mongolnak hívnak minket,pedig az osztrákokhoz állunk legközelebb.

2016. aug. 10. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Én igazából azt nem értem,hogy ez a téma,hogyan képes ilyen indulatokat gerjeszteni.Akár a mongolokka, osztrákokkal,törökökkel,vagy bárki mással is állunk "rokonságban",mi a francot befolyásol ez?
2016. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagyunk mongolok vagy ilyesmi, ők igencsak távol-keleti vonásokkal rendelkeznek. Állítólag régen Ázsiában sok nem távol-keleti vonásokkal rendelkező, fehér nép is élt. A genetika más dolog, azóta nagy volt a keveredés, döntően már a mi génállományunkban is germán és szláv géncsoportok dominálnak, nagyon nagy változáson mentünk keresztül az elmúlt 1000 évben.
2016. aug. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a magyarok a szüleiktől származnak. Ennél messzebb minek menni?


Többek vagyunk attól hogy finn, török, szkíta, turáni, hottentotta, piréz, szíriuszi az ősősős...? Mert én nem. De biztos én vagyok rosszul bekötve.


A románokat is kiröhögik a dákó-román zagyvaságuk miatt, mi miért indultunk el ugyanazon az úton?

2016. aug. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Mert a faji származás elsődleges fontosságú.

Hamarosan egy munkahelyre sem fognak senkit felvenni, anélkül, hogy faji származását igazolná.

2016. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem leírni, hogy úgy tudom, senki sem tudja, van egy csomó elmélet meg bizonyíték, de biztosat senki sem tud.
2016. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
8%

Na latom sok habsburg ugynok van itt es nagy a zavar a fejekben... Azert nem art ha valaki tudast ont beletek, mert nagyon keveset tudtok a sajat nemzetetekrol es ez eleg ciki...

Sajnos valóban igaz, nem ismerjük a pontos történelmünk és idegenek irják. A magyarok nem hunok. Itt a kárpát medencében már 30.000 évvel ezelött is itt éltünk. Egy csoport elvándorolt keletre majd onnan vissza. Ez a népvándorlás közel 2000 évbe telt. Ezt a vissza érkezést tanitják nekünk honfoglalásnak. Ami öseink pedig a sumérok voltak. És kik voltak a sumérok ? Az elsö civilizált nép az ismert történelem szerint. na ez a fö gond a magyarokkal. Mert ezt sok külföldi nép nem tudja megemészteni. Mi azt állitjuk magunkrólm mi hoztuk létre a földi civilizációt, miénk volt az elsö. Na és kik is voltak pontosan a sumérok ? hogy jöttek létre ? Kb 200.000 évvel ezelött egy idegen ürutazó faj érkezett a földre. Egy hatalmas bolygó formáju ürhajóval érkeztek, amit pályára állitotta a föld körül. Azota is itt kering, mi ugy hivjuk hold. Ez az idegen faj több emberi fajt talált is. Elkezdtek kisérletezgetni az ember szabásuakkal. Eközben rabszolgásra fogták az ember szabásuakat, aranyat bányásztak az idegeneknek. Ezek az idegenek,hogy munkára birják az emberszabásuakat, azt állitották magukról ök istenek. Létre hozták a vallást. De ez nem sokat segitett nekik mert az ember szabásuak fel lázzadtak. Ekkor az idegenek kiválasztottak egy fajt az ember szabásuak közül és a saját dns-ük egy részét átadták neki, igy jött létre a homo sapiens, kb 50.000 évvel ezelött. Az idegenek aztán háboruzni kezdtek egymással és végül a gyöztes faj eltörölt mindent a földrön egy hatalmas özönviz formájában. Csak egy fajt hagyott meg a homo sapienst. Az idegenek, visszatértek a bázisukra, azota is ott vannak. A holdon. Azota is manipulálnak minket, idönként meglátogatnak, beavatkoznak a fejlödésünkbe. Év ezredek óta háboruztatnak minket. Fejlesztik a civilizációnkat. Ez az elsö civilizált nép volt a sumérok. Egy idegen lények által létre hozott faj. Rabszolgasára, munkára és háborura terveztek, teremtettek minket. Ha eljön a nap ami már talán nincs is olyan messze, egy kozmosz méretü háboruban fogunk részt venni ezeknek az idegen lényeknek az oldalán, akiket mi istennek ismerünk. Mert erre terveztek és hoztak létre minket. Hát ezért irtják és utálják a magyarokat. Ezért hamisitják meg a történelmünk és tanitanak nekünk hamis dolgokat.

2016. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!