Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják Orbánra azt...

Shan-Yu kérdése:

Miért mondják Orbánra azt hogy EU-ellenes?

Figyelt kérdés

Orbán az első kormányzása idején nagyon sokat dolgozott azért hogy az ország bekerüljön az únióba, és amióta benne vagyunk ő egyszerűen keményen kiáll azon belül a magyar felek érdekei mellett. Nyilvános beszédeiben többször elmondta: "Brüsszel nem Moszkva". És mikor 2014-ben nyert, ezt mondta: "A magyar nép most nemet mondott az EU-ból való kilépésre", egyértelművé téve hogy ezzel a gondolattal csak a Jobbik foglalkozik az országban.

Mégis állandóan azzal vádolja Orbánt hogy gaz uszító. Annyit se láttok, hogy ez részben az egészséges magyar-érdek érvényesítés, másrészt meg némi színjátszás is van az egészben?

A Nigel Farage, na AZ tényleg EU-ellenes!



2016. aug. 12. 15:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Még egy ember, akit az M1 és a TV2 teljesen átvert."


Azok mik?

2017. júl. 24. 16:13
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem viccből írtam ezt, én se M1-et se TV2-őt nem nézek.


És nem nézek RTL-t, nem nézek Dunát, nem nézek HírTV-t, számomra a televíziózás már nagyon régen megérett a pusztulásra. Ahogy ezt Kelsey Grammer már két évtizede megjósolta.


Az Interneten még előfordul nézhető tartalom, például Bödőcs Tibor Orbán paródiáján fetrengek a röhögéstől, de Radics Peti Orbán-Putyin paródiája is jó sztem.

2017. júl. 28. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!