Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan hogy tudják elkerülni...

Sokan hogy tudják elkerülni ekkora munkanélküliség/létbizonytalanság mellett, hogy az utcára kerüljenek, mi a titkuk?

Figyelt kérdés
A segélyből kb. semmire nem futja senkinek sem, mégis sokan el tudják kerülni a legrosszabbat, de hogy csinálják?

2016. aug. 14. 13:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Miért ne szeretnék? Eddig is dolgoztam, hiányzik. Használt ruhákat is elmentem válogatni-vállfázni, míg rá nem jöttek, hogy lefaragtam az önéletrajzomból, hogy felvegyenek, ekkor ért véget a karrierem ott. Irodai közmunkán is dolgoztam 16 hónapot, az a lehetőség véget ért, most újra próbálkozom. Ha férfi lennék, akár ma el tudnék helyezkedni gyárban, én is tudok munkalehetőséget, de nehéz fizikai, azzal nem tudok mit kezdeni és nőket nem alkalmaznak.
2016. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!