Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha bevezetnénk az országban a...

Ha bevezetnénk az országban a nemzeti egypártrendszert, akkor vajon még nagyobb fejlődést érhetnénk el?

Figyelt kérdés

Abban gondolom mind egyetértünk, hogy 2010 óta jelentős fejlődésen ment keresztül az ország Orbán Viktornak és a Fidesz-kormánynak köszönhetően, hiszen egyre jobban élünk mindannyian a jólét növekedésének köszönhetően. Ahogy egyre több a pénzünk, úgy egyre többet tudunk vásárolni és így boldogabbak is az emberek, mint azelőtt és jobban vállalnak gyermekeket is. Ehhez hozzájárul még a Nemzeti Kormány erősen családtámogató rendszere is, ami kedvez a nagyarányú gyermekvállalás számára.


Az egész ügyet az árnyékolja be, hogy még mindig túl nagy beleszólása van a politikába a balliberális erőknek, akik mindent megtesznek, hogy továbbra is elnyomásban tartsák a magyar népet és kiszolgáltassák azt a nyugati tőkés erőknek, ahogy az 2010 előtt is történt, amikor még közel sem volt ekkora rend az országban és nyűglődtünk az általuk felvett hitelek által. A cél nyilvánvalóan az adósrabszolgaság magyar nemzetre kényszerítése volt.


Na már most, egy nemzeti egypártrendszer megoldaná ezeket a bajokat, minden hátráltató tényezőt kiküszöbölne, amit a balliberális erők jelentenek az ország számára. Meg lehetne ezt oldani? Kivitelezhető lenne vajon? Tudom, a nyugatiak támogatják őket hatalmas erőforrásokkal és egy hosszú harcban felőrölhetnek minket, de valóra válhat ez az álom? Magyarország végre teljesen szabad lehet?



2016. aug. 14. 18:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Te egy ilyen politikus vagy? Vagy csak tanulod a "szakmát"? Kijelentesz valoságtol teljesen elrugaszkodott dolgokat és idiota következtetéseket vonsz le belöle. A végén megnyalod a homlokodat, hogy milyen okos kisfiu/kislány vagy és még a válladat is megveregeted.
2016. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

Arany drága szivem....édes kicsikém....nem ért mindenki gond nélkül egyet abban hogy 2010 óta jelentős fejlődés volt... ébredj, mer bilibe lóg a kezed. Tudod , nem is szaporítanám a szó, ajánlom figyelmedbe ezeket a kérdéseket, havan egy kis időd, és érdekel a való világ böngészd át a válaszokat, godnolom hat majd valamit...:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__802..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__636..


Egyébként abban egyetértek hogy a demokrata republikánus párhuzam hasznos lenne.

2016. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Végig sem olvastam a kérdést, vagy a válaszokat. Ezen már fennakadtam:

"Ahogy egyre több a pénzünk, úgy egyre többet tudunk vásárolni..."


Jah, Szlovéniában és Ausztriában, mert még ott is olcsóbban be tudok vásárolni mint itthon, a töredék fizetésemből.


Egyébként kicsit irigyellek is. Bárcsak én is ilyen elvarázsolt lehetnék... talán akkor nem lennék ennyire depressziós.

2016. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Bródy neked írta az új dalát:

[link]

2016. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel nagyot fejlődne a nemzeti diktatúra és elnyomás gépezete. Ezzel hatalmasat lépnénk előre a pokol irányába és önként hajtanánk rabigába a nyakunkat.
2016. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit szívsz kérdező,de nekem is adhatnál.
2016. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

*Paks2 bővítéssel kapcsolatban...

Bocsi, ezt akartam írni!


"# 5/16 tegnap 18:19" kommenteló vagyok!

2016. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
*kommentelő
2016. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"nemzeti egypártrendszert": kivel a fityisszel, vagy maszoppal?


Ideális lenne:


- egyéni képviselők visszahívhatósága!

- orsszággyűlés: 258 fő (140 fő egyéni választókerület, 118 fő listáról)

- listás bejutási küszön 4%. A kis pártoknak jó.

- az új választást minimum 84 nappal (12 héttel) az új választás előtt kitűzni.

- frakciót alakíthat minden párt aki az orrszággyűlésbe kerül plusz menet közben is alakulhatnak új frakciók (nem úgy mint most!)

2017. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag most is az van. És mi van? Pusztulat, következménynélküliség, teljesítmény motiváció hiánya, mert minek hajtsanak, amikor úgyis ők maradnak hatalmon, akármi lesz?

Persze lehet Sorosra stb. fogni a siralmas teljesítményt, meg hogy mindenki a vesztünket akarja, de ez óvodás szint. Persze a bölcsiszinteseket meg lehet téveszteni ezzel a dumával.

Mint ahogy a korrupciót is el lehet annyival ütni, hogy "ő kezdte!" Na akkor mindjárt más! (Akár igaz, akár nem!)

2019. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!