Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a középosztály...

Támogatnátok a középosztály és a felsőosztály felszámolását?

Figyelt kérdés

Nem azzal van bajom, hogy vannak akik többet keresnek, hanem azzal, hogy a közép és a felsőosztály egy bezàrkózó, sznob, elitista, másokat lenéző rasszista kultúrát tart fent, ami még a 19. századi arisztokráciától származik.


A munkásosztályra ezzel szemben az a jellemző, hogy őszinték, kedvesek, egymást segítő önszervező baráti-rokoni közösségeket tartanak fent. Szìvből élnek és szeretnek, nem zárkóznak be.


Éppen ezért kéne valami állami kampány, ami népszerűsítené, terjesztené a munkásosztály kultúráját a gazdagabbak között. Erre az egyik legjobb platform az óvoda és az iskola lenne, ahol a felsőbb társadalmi osztályokból jövő gyerekeket munkásosztálybelinek nevelnék és bíztatnák őket, hogy szálljanak szembe a sznob, polgári szüleikkel.


Mit szóltok az ötlethez?



2016. aug. 18. 14:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Inkább a közéosztályt kellene erősíteni, ha már itt tartunk.
2016. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

Te valami álomvilágban élsz!

Mintha életedben nem jártál volna műhelyben kb olyan ez az iromány! Mérnök vagyok, rendszeresen beszélek műhelyes emberekkel, és szerintem sokan értik mit mondok, ha azt mondom, hogy Nem véletlen hogy ők robotolnak a műhelyben és én tervezek!

2016. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem semmi alapja nincs a munkásosztályt a középosztállyal szembeállító elméletednek.


Ezzel egyébként már próbálkoztak néhány évtizeddel ezelőtt, ilyenek voltak az erőszakos kitelepítések például.

2016. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

"A munkásosztályra ezzel szemben az a jellemző, hogy őszinték, kedvesek, egymást segítő önszervező baráti-rokoni közösségeket tartanak fent. Szívből élnek és szeretnek, nem zárkóznak be."


Ezért káros a drogok használata, mert megposhad az agyad tőle.

2016. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Ez a legnagyobb baromság amit itt az utóbbi 1 hétben olvastam.


Ráadásul egy szó sem igaz abból amit mondasz.

2016. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Minden munka után együtt járunk virágot szedni! Ja és a gyárépülettől srm lopta el az egyik munkás a biciklim hisz mér tenne ilyet bárki is egy összetartó közösség vagyunk.. ahha ezt az idilli képet még a kommunizmus propagálta a munkás osztály felé, hogy jobban érezzék magukat..
2016. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Tehát számoljuk fel a felsőosztály és a középosztályt, és akkor mindenki legyen szegény? Ez nem túl jó ötlet.
2016. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
CSak szegények maradnának. Király. A fidesz már dolgozik rajta. Ha végképp kifosztották az országot, lelépnek, és meg is valósult az álmod.
2016. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

Iktasd ki nyugodtan. Biztosan szeretsz középkori körülmények között élni. Mert tudod, ami ebben a világban fejlődésnek nevezhető, azt e két osztály hozta létre.


De értem a problémádat, értem a szempontjaidat. Kérdés, te érted-e az enyémet. Mert ha nem, nem fogunk tudni szót érteni. Tudod, hiába a jó szándék, ha nem egy nyelvet beszélnek a felek.

Amit te gondnak érzel, az más. Új oligarchia kialakítása mindig fájdalmas, különösen, ha őrült dilettánsok akarják.

2016. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Inkább az alsó osztályt kéne úgy feltornázni, hogy mindenki megtudjon élni tisztességesen.


A osztályszintek elengedhetetlenek a kellő motivációhoz, és fejlődéshez.

2016. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!