Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy olcsó,...

Támogatnátok egy olcsó, magyar állami gyorsétteremlánc megalakítását?

Figyelt kérdés

Ez az étteremlánc a lehető legolcsóbb próbálna lenni, állami tulajdonú lenne és gyorsan elkészülő, laktató ételeket szolgálna fel az embereknek.


Úgy lenne olcsó, hogy ÁFA-mentesen kapná az államtól az alapanyagokat, valamint szegény Kelet-Ázsiai országokból is venne alapanyagokat nagybani mértékben, ehhez is igazítaná a kínálatot.


Tipikus ételek:


-Tejleves


-Finomfőzelék


-Borscs


-Töndzsang ccsige (szójababpaszta-leves)


-Főtt rizs


-Kása


-Sült hurka


-Sült kolbász


-Belsőségek


-Farhát


-Morkov po-korejski (koreai répasaláta)


-Pirog


-Blini


-Jägerschnitzel (vadászkolbász-szeletek kirántva)


-Krumpli


-Tészta paradicsom-szósszal


-Saslik


-Cseburek



2016. aug. 19. 12:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%
Következő támogatási javaslat miről szól majd? Szórakozóhely-láncról? :D
2016. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 szántóvető ***** válasza:
54%
nem,csak a wartburggal érkezőknek lenne kiadóablak és pálinkarendelési lehetőség.plusz 50% kedvezmény hogy megérje wartburgban gondolkozni legalább a nagycsaládosoknak.
2016. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11%
Örülnék neki, de csak ha nem állami! Az a versenyhelyzetbe beavatkozás, ami mindig káros! Amúgy én nem mondanám h nincs kultúrája, inkább pénz nincs rá! Amikor gyerek voltam mi minden hónapban elmentünk egyszer étterembe, én most is elmennék a gyerekekkel, ha ez 4ünkre nem minimum 12-15ezer ftbe kerülne, így meg inkább iskola felszerelést veszek belőle y gyereknek! Ha 4 fő ~5000ft ből viszonylat igényes helyen ehetne én elvinném a családom havi -2 havi rendxzerességgel!
2016. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
56%

Tudom már, mi lesz a következő támogatási ötlet!

Wartburg-szerelőcsarnokok és szervizek roppant széles hálózata!

2016. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Bár, ha tényleg nagyon olcsó lenne, annak lenne bizonyos fokig hátránya is. Valszeg, sok aljanép, proli, kisebbségi is oda szokna hamar és én nem szívesen ennék köztük az biztos.
2016. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
42%
Ez úgy hülyeség, ahogy van. Mégis ki a halál AKAR finomfőzeléket, tejlevest meg hasonló menzás undormányokat enni? Nincs rá piac. A célközönség, aki az ilyet megenné, nem jár gyorsétterembe, mert a fizetése miatt nem engedheti meg magának. Aki meg megengedheti, az nem meg fog ilyen szar kajákat enni, ha száz forinttal drágábban valami ehetőt is kaphat bármelyik másik gyorsétteremben.
2016. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
0%
Nem. :D
2016. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 PresidentEvil ***** válasza:
93%
Csak akkor támogatnám, ha a teljes cég a politikusok magánvagyonából működne és akárhányszor csődbe menne, kötelesek lennének újrakezdeni.
2016. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
6%

Először is, az állam ne csináljon étterem láncot. Két okból: az állami étterem lánc előnyben részesülne mindenben a többi étteremhez, büféhez, étterem lánchoz képest. Az éttermet nyissák ki az emberek, ha úgy gondolják hogy az sikeres lesz.

Másodszor: ilyen ételeket nem vennék étteremben. Hurka-kolbász-pirog, ezeket mind itthon készítem, a többi meg nem olyan, amire költenék. Mondjuk én hamburgert is csak csinálok, gyors éttermekben, pl.: mekiben max fagyit veszek.

2016. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 progizo ***** válasza:

Még az 1980-as években volt egy olyan magyar gyorsétteremlánc, hogy: City Grill.

Ma már természetesen ez sincs meg. De a YouTube-on korabeli reklámokat nézhettek róla.

2016. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!