Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más nem utálja ezt az országot?

Más nem utálja ezt az országot?

Figyelt kérdés

Bánom hogy ideszülettem. A közutakon akkora kátyúk vannak, hogy háborúban jók lennének egyszemélyes lövészárkoknak, az emberek nagy része megbámul, az USA-ban meg le sem sz*rják hogy miben mész ki az utcára, itt meg az ember arra hajt, hogy a legmenőbb kocsija legyen, hogy jól megnézzék, meg irigykedjenek az emberek, hogy "dögöljönmegagazdaggec*".


Az egészségügyben is csak úgy tudsz boldogulni, ha legalább van 1 ismerősöd, aki bent dolgozik (Tapasztalat, 2 hónapot kellett volna várnom egy gyomortükrözésre, a beutaló kiadása utáni nap már mehettem is)


Mindenki irigy a másikra, meg epét okád, ha nem tetszik neki valami, meg fotelforradalmárt játszik, hogy hát ennyi ember nem elég tüntetni, de ő ba*zik kimenni.


Az emberek hagyják a bankoknak, a politikusoknak, hogy hülyítsék őket ezerrel, meg a média a Való Világ, Éjjel-Nappal Bukarest, meg a hasonló szarokkal


Nemzeti ünnepeink többsége is már a politikáról szól, lásd március 15, vagy most augusztus 20.



2016. aug. 19. 15:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
15%
Most erre mondjam azt, hogy 80% esélyed lett volna sokkal rosszabb helyekre születni?
2016. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
24%

Amíg ezt kiírtad, tölthetted volna az idődet azzal, hogy lehetőséget keresel, hogy elmenj.

A kérdésnek sem látom nagy értelmét, ez csak arról szól, hogy az országot húzd le és emellé keress támogatókat.

2016. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Igen, 17 évesen nagyon sok lehetőségem van elhúzni innen :'D
2016. aug. 19. 17:01
 14/34 anonim ***** válasza:
57%

Látszik Hogy 17 éves vagy, ha az ország gondjait a kátyúkkal kezdted xd

Amúgy látszik az is milyen szar lehet az életszínvonalad, ha 2 hónapos időpontra meg kátyúkra panaszkodsz egy átlag magyarnak a legkisebb gondja is nagyobb annál hogy van e kátyú, a tükrözésre meg külföldön is várni kell, és 15 évvel ezelőtt is várni kellett (5 évente kell szűrésre mennem)

Azt már meg sem merem említeni hogy a föld lakosságának a 80%a összetenné a két kezét ha ennyi panasza lenne csak hogy kátyús az út

2016. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
52%

"az emberek nagy része megbámul, az USA-ban meg le sem sz*rják hogy miben mész ki az utcára"


Mert miben mész ki az utcára? USA-ban egyáltalán voltál már?

2016. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, nem csak az a baj hogy kátyús az út, de leragadtál ennél, meg az EÜ-nél. Látszik (:d) hogy milyen vagy
2016. aug. 19. 17:10
 17/34 A kérdező kommentje:
Utolsó: Volt fent pár videó, + pár ember beszélt róla, hogy akár pizsiben is bemehetsz a sarki Wallmartban, a kutyát se érdekli, itthon meg jobb esetben kiröhögnek, legrosszabb esetben azt hiszik valami elmebeteg vagy és rád hívják a mentőszolgálatot/rendőröket
2016. aug. 19. 17:11
 18/34 anonim ***** válasza:
5%
Dögöljön meg a szomszéd tehene is.
2016. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
10%
Én csak azért utálom , mert annyi normális ember van,hogy a 10ujjamon megszámolom 0,5 másodperc alatt....
2016. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
96%

De. Én is utálom. Túl közel vagyok a tűzhöz és látom, hogy mit művelnek egyes emberek (politikusok, vállalkozók, stb.) és felfordul a gyomrom nap mint nap.


Szerintem az átlagos dolgozóknak fogalmuk sincs arról, hogy milyen pofátlanok. Különben már égne a parlament.


8: Ugye ez vicc volt?

2016. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!