Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van aki ennyire utálja...

Más is van aki ennyire utálja ezt az országot? Ez már örökké így lesz?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és napról napra egyre inkább azt érzem, hogy ebből az országból fejvesztve kell menekülni és vissza se kell nézni. Utálom ezt az országot amiatt mert átverték a magyarokat az elmúlt 8 évben. Ez az utálat napról napra egyre inkább erősödik bennem, ahogy valami rossz dolgot tapasztalok.
2010. nov. 2. 09:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
én nem az országot utálom hanem a vezetőket és a rendszert.
2010. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
én is főleg az ország vezetőit utálom, de ha ők rosszul vezetik az országot, akkor az emberek előbb-utóbb az országot is megutálják
2010. nov. 2. 09:37
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem az utolsó 9 évben verték át az országot,hanem az elmúlt 20 évben. Ezt csak a Fidesz állítja,pedig ők még rosszabbak,mint az összes eddigi kormány. Ha nem gazdag a családod,akkor nem sok jövőd lesz itthon!
2010. nov. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Miért akarsz elmenekülni? Inkább meg kell javítani az országot!
2010. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanígy vagyok ezzel.

Többször voltam kint Angliában dolgozni, sosem volt kedvem igazán hazajönni és csak rosszabb volt a helyzetem itthon, mint ott.

De jártam már más észak-európai országokban is és ott is százszor jobb az emberek mentalitása és maga a megélhetés, iszonyat nagy a differencia köztünk és a "fejlettebb" országok közt.

2010. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

Kezdetben én is úgy éreztem mint te, de egyre inkább csak a vezetőket kezdtem okolni.

Utánaolvastam néhány dolognak, és rájöttem, hogy túl sok a véletlen. A környező országokban itt a legkisebb a fegyverhez jutás lehetősége (hogy ne tudjunk lázadni), ellopták az aranykészletünk nagy részét (nincs stabil értékre épülő forint, és simán bedönthetik a gazdaságunk).

Nem nagy szavak kellenek már ide, hanem egy forradalom.

Ha az összes fiatal el húz innen akkor fix hogy kipusztulunk. Az öregek nem fognak lázadni he kapnak +1 havi nyugdíjt.

2010. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
meg kell javítani - Én javítsam meg? :D Miben tudnék segíteni? :D Csak mert azt nagyon hosszú idő összeírni.
2010. nov. 2. 09:55
 8/28 anonim ***** válasza:
61%
Erről csak a negyven év kommunizmus és az utána folytatodó posztkommunista vezetés tehet. Már rég ki kellett volna végezni az összes kommunista pártfunkcionárust és nem lenne gond. Első helyen Gyurcsány Ferencet!
2010. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Én nem utálom az országomat, csak a vezetőit és a félkegyelmű népét akik ezeket mindig megválasztják.
2010. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hogy hamarabb kihaljon az összes magyar, arra nagyban rásegítenek az elcsatolt országrészek vezetői is.
2010. nov. 2. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!