Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más nem utálja ezt az országot?

Más nem utálja ezt az országot?

Figyelt kérdés

Bánom hogy ideszülettem. A közutakon akkora kátyúk vannak, hogy háborúban jók lennének egyszemélyes lövészárkoknak, az emberek nagy része megbámul, az USA-ban meg le sem sz*rják hogy miben mész ki az utcára, itt meg az ember arra hajt, hogy a legmenőbb kocsija legyen, hogy jól megnézzék, meg irigykedjenek az emberek, hogy "dögöljönmegagazdaggec*".


Az egészségügyben is csak úgy tudsz boldogulni, ha legalább van 1 ismerősöd, aki bent dolgozik (Tapasztalat, 2 hónapot kellett volna várnom egy gyomortükrözésre, a beutaló kiadása utáni nap már mehettem is)


Mindenki irigy a másikra, meg epét okád, ha nem tetszik neki valami, meg fotelforradalmárt játszik, hogy hát ennyi ember nem elég tüntetni, de ő ba*zik kimenni.


Az emberek hagyják a bankoknak, a politikusoknak, hogy hülyítsék őket ezerrel, meg a média a Való Világ, Éjjel-Nappal Bukarest, meg a hasonló szarokkal


Nemzeti ünnepeink többsége is már a politikáról szól, lásd március 15, vagy most augusztus 20.



2016. aug. 19. 15:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%

Jól látod a dolgokat. Egyetértek veled.

Apám szokta mondani, hogy olyan kátyúk vannak az utakon, mintha a Luftwaffe tegnap bombázta volna szét őket, hogy a Vörös Hadsereg előrenyomulását akadályozzák. :D

2016. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
38%
Hogy más mit érez, az ő dolga, én nem szoktam utálni. Ami nem tetszik, teszek ellene, ha nem lehetséges, kikerülöm. Itt például a fölösleges gyűlölködést. A megélhetés biztosításához pedig mindenütt és minden korban elsősorban ész szükségeltetik.
2016. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

Pénztárban dolgozom, szóval nekem nem kell bemutatnod az itt élő embereket.

Komolyan mondom, amióta pénztáros vagyok, olyan figurákkal futok össze rendszerint, akik után már nem is csodálkozom, hogy itt tart az ország.

2016. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
40%

Nacionalista kormányunk van.

A nacionalistákra alapvetően jellemző, hogy nekik minden tökéletes, már azon az alapon, hogy magyar.

Nekik nincsen kátyú az utakon, mert azok magyar utak. Minden ember kedves, jószívű és segítőkész, mert azok magyar emberek. Az egészségügy is remek, mert az magyar egészségügy, tehát nem lehet rossz.


Ha mindent tökéletesnek látunk, akkor egész egyszerűen lehetetlen javítani, mert nincs min javítani, hiszen hiba sincs. Ez pedig a jelenlegi romlott állapotokat konzerválja. Így van ez itt is.

2016. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
100%
Nem az orszagot utalom hanem azokat akik ilyenne tettek
2016. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 árokpart ***** válasza:
3%
Teljesen igazad van, viszont az Éjjel-Nappal Budapest sorozat éppen, hogy ezekre a hibákra világít r és pont a fiatalság problémáival foglalkozik. Igaz, hogy talán nem dokumentumfilm színvonalán, hiszen nem is ez a feladata, hanem a szórakoztatás. Akkor nem is nézné az ország nagy része este. Csodálom is, hogy egyáltalán engedik fő műsoridőben sugározni, mert bizony nem veszélytelen az aktuális hatalom számára. Jóval nagyobb vezéregyéniséget lát szerintem a fiatalság Varga Miklósban (Joe-ban) mint Gyurcsányék idején Budaházy Gyuriban. Meg a médiafelülete is jóval nagyobb mint annak idején a hunhir.hu vagy a Kurucinfo.
2016. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
ÉJN arra buzdít, hogy igyunk, meg ku*rjunk mindenkivel, mert rövid az élet, meg sz*r.
2016. aug. 19. 16:39
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
Gyere ide nyugati határvidékre (Körmend,Gotthárd,Kőszeg)! Itt mindenkinek osztrák felfogása van,nincsenek kátyúk se! :)
2016. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
4%

"A nacionalistákra alapvetően jellemző, hogy nekik minden tökéletes, már azon az alapon, hogy magyar.

Nekik nincsen kátyú az utakon, mert azok magyar utak. Minden ember kedves, jószívű és segítőkész, mert azok magyar emberek. Az egészségügy is remek, mert az magyar egészségügy, tehát nem lehet rossz. "


Elmúltnyolcév!

2016. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
8%
én is utálom mindent és mindenkit tiszta szívből utálok! azt a napot várom hogy el mehessek innen soha nem jövök vissza ide ha meghalok még itt se temessenek el a égén el lopják a síromról a virágot
2016. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!