Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan ember, aki...

Gotland kérdése:

Van itt olyan ember, aki 2010-ben és/vagy 2014-ben is a fideszre szavazott, de 2018-ban nem fog rájuk szavazni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Én a jobbiknak szurkoltam 2010-ben, 2014-ben már a fideszre szavaztam és 2018-ban is arra fogok, nem azért mert pártkatona vagy meggyőződéses fideszes vagyok hanem mert ez alegkisebb rossz. A DK szóba se jöhet, LMP-MSZP-PM-Együtt szintúgy mivel nem vagyok baloldali. A jobboldalon meg ugye csak két lehetőség van, fidesz illetve jobbik. Ez alatt a 6 év alatt a fidesz bizonyította hogy nem sokkal különb mint a baloldaliak (Habony,Rogán ügyek, trafikmutyi stb.) de még így is ez a ''legjobb'' választás. A jobbikról meg had ne mondjak semmit, ideológiailag ők állnának a legközelebb hozzám de amit az utóbbi években műveltek azzal bebizonyították hogy az egész csak színjáték és csak a hatalom fontos számukra is. Vona már rég levetette az árpádsávos ingét és szerintem ha az lesz az érdeke simán felveszi majd még akár a szivárványosat is.
2016. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es, ha a jobbikos politikát színjátéknak mondod, akkor nem túl értelmes a Fideszre szavazni, ami mellett elbújhat az összes párt ilyen szempontból. A jobbikosok hozzájuk képest olyanok, mint akiknek igazmondó szérumot adtak be. Szerintem a fideszesek nagy része menthetetlenül hívő, aki értelmes, az 1-2 év alatt rájött, hogy milyenek, és már 14-ben sem szavazott rájuk.
2016. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
hát akik 2010 után 2014 be is a fideszre szavaztak azok elég elmerogyantak lehetnek és nemhiszem hogy ismernék a gyakorikerdeseket de még sztem az internetet sem sőt a számitogépet sem csak a tvt meg az m1et
2016. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
DK-s leszek, mert úgy döntöttem teljesen megőrülök
2016. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor én végérvényesen és visszavonhatatlanul is menthetetlen vagyok. Orbán Viktornak sikerült az M1-en keresztül kiperzselnie az agyamat.
2016. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!